Zaujímavosti

Novostavby Kosice.jpg

Prehľad novostavieb v Košiciach

15.06.2017

Novostavby v Košiciach sú v najväčšom vzostupe od roku 1989. Momentálne prebieha bytová výstavba na viac ako 20 miestach. Vo výstavbe je viac ako 2 500 nových bytov. A ďalšie stovky bytov sa ešte len plánujú. Rozširuje sa tak ponuka bytov na kúpu pre jednotlivcov aj rodiny. Reality v meste Košice zažívajú ozajstný boom. Nestavajú sa totižto len nové byty. Developerske projekty sa venujú aj  kanceláriám, športoviskám a obchodným priestorom.

 

Keďže tých projektov začína byť naozaj viac, je ťažšie a ťažšie sa v tom vyznať. Preto som pre Vás s mojim tímom pripravili tento prehľad novostavieb na jednom mieste na jednej mape. Takto budete vedieť či sa v blízkej budúcnosti plánuje výstavba nových bytov na Vašom sídlisku a či sa Vám oplatí čakať.

 

Kliknutím na ikonku vľavo hore na mape sa Vám rozbalí ponuka možností filtrovania. Viete si nechať zobraziť len rozostavané projekty alebo naopak necháte skryť napríklad výstavbu športovísk. V tejto časti sa Vám zobrazia aj informácie o jednotlivých projektoch a link na ich oficiálne web stránky, ak ich majú. Stačí kliknúť na konkrétny projekt na mape.

 

 

Veríme, že táto prehľadná mapa so základnými informáciami o developerskych projektoch Vám pomôže ľahšie sa zorientovať pri hľadaní Vášho nového bývania. Možno sa takto dozviete aj nových projektoch, o ktorých ste zatiaľ nevedeli.

 

Ak viete alebo sa dozviete o ďalšej plánovanej výstavbe, dajte nám o tom vedieť. Stránku budeme priebežne aktualizovať. 

 

Aktuálny prehľad developerskych projektov v Košiciach

 

Dokončené projekty: Borovicový Háj, Bytový dom Furča, Byty pri plavárni, Dobšinského – Rezidenčný bytový dom, Južná strana, Nová Terasa 2, Villa Kalvária.

 

Rozostavané projekty: Bytový dom Belvedere, Byty Cassovar, Bytový dom Corner House, Byty Žižkova, Bývanie na Vyšnom Opátskom, Floriánska Royal, Kmeťova Residence, Lorinčík Háje, Mlynská Bašta, Panoráma 2, Paseo Grunty, Polyfunkčný objekt Grešákova, rezidencia Baštová, Rezidencia pri Radnici, Sinatra, Sky One, Titus 2, Zelená stráň.

 

Plánované projekty: Apartmánové domy Medická, BCK III, Bytový dom LAGO, Byty Krásna, Byty Šaca 85X, Euphoria 1, Euphoria 2, Herberia, Jumbo Residence, Rezidencia Mestký park, Zelené Grunty.

 

Športoviská, Business centrá a nákupné centrá: BCT 2, Citadela Košice, Duett Business Residence, EcoPoint 2. etapa, Košická futbalová aréna, Národné tenisové centrum Košice.

 

Ozvite sa mi

Ak chcete kúpiť či predať nehnuteľnosť alebo potrebujete len poradiť. Som tu pre Vás.

 

Ozvať sa Tomášovi

Späť na zoznam článkov
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím