O mne

tomy-foto.jpg

Volám sa Tomáš Kažimír a som realitný maklér pre Košice a blízke okolie. Predaju nehnuteľností sa úspešne venujem od roku 2011.  Počas tejto doby som predal desiatky bytov a domov. Moja práca je zároveň moje hobby aj preto každý rok vylepšujem ponúkané služby a niekedy pracujem aj cez víkendy. Každá z mnou ponúkaných nehnuteľností má pôdorys. Ponúkam najviac 10 nehnuteľností, aby som sa mohol plne venovať ich predaju. Pri fotení nehnuteľnosti spolupracujem s jedným z najlepších fotografov na Slovensku. V inzerátoch sa snažím poukázať na výhody každej nehnuteľnosti. Aj vďaka tomu dokážem predávať nehnuteľnosti za vyššie ceny ako konkurencia.  

 

"Byt sa nakoniec podarilo predať dokonca drahšie, ako sme pôvodne dúfali." p. Čigaš

 

Úspešne som absolvoval viaceré školenia organizované realitnými asociáciami ako NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií), SORA (Slovenská realitná asociácia), či ARKS (Asociácia realitných kancelárií Slovenska).  Absolvoval som školenia v oblasti komunikácie, cenového vyjednávania či psychológie predaja. Tiež neustále sledujem nové trendy v predaji nehnuteľností v zahraničí a učím sa od najlepších realitných maklérov v USA či Západnej Európy. 

 

"Vždy všetko prebehlo presne tak, ako sme sa dohodli." p. Peter

           

Som absolventom Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Časť štúdia som absolvoval aj na univerzite vo Fínsku. Mám pracovné skúsenosti zo stavebníctva a financií.  Viete si ma predstaviť s kelňou a v montérkach? Už ani ja nie, ale aj takto som sa vzdelával v oblasti nehnuteľnosti. Najviac som sa však našiel v predaji. Predaju sa celkovo venujem už viac ako 11 rokov. Voľný čas rád trávim v spoločnosti priateľov, v prírode alebo na motorke, kde čerpám energiu na prácu. 

 

"Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup ku klientom." rod. Krajňáková a Čonková

 

Som tu pre mojich klientov, kedykoľvek ma potrebujú. Pomáham im s predajom nehnuteľností, s komunikáciou so záujemcami či s úradmi. Som tu pre Vás.  

 

"Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy odporúčame služby realitného makléra pána Kažimíra." - r. Dombrovská

 

Certifikáty