O mne

tomy-foto.jpg

TOMÁŠ KAŽIMÍR – REALITNÝ MAKLÉR PRE KOŠICE

 

Narodil som sa v lete roku 1985 ako obchodník a predaju sa venujem dodnes. Mám skúsenosti so všetkými formami predaja od priameho, telefonického, internetového či predaja na mestskom trhovisku. Každá z týchto skúsenosti mi pomohla stať sa lepším predajcom.

 

Dobrý realitný maklér však nie je len dobrý predajca. Musí sa vyznať v legislatívne, stavebníctve, IT technológiách, marketingu, daniam, ekonomike a ďalším odvetviam. Tieto znalosti a skúsenosti som získal aj vďaka štúdiu na Ekonomickej univerzite a po škole prácou pre IT firmu. Tiež som pracoval v jednej stavebnej firme, preto je pre mňa ľahšie predávať nehnuteľnosti, lebo im rozumiem aj po materiálnej stránke.

 

Predaju nehnuteľností v Košiciach sa venujem od roku 2011. V roku 2013 som založil realitnú kanceláriu DREAM REAL. Cítil som potrebu robiť predaj nehnuteľností inak ako bol vtedy štandard. Bol som medzi prvými maklérmi, ktorí začali profesionálne fotiť nehnuteľnosti a do inzerátov prikladať pôdorysy bytov. Dnes by to mal byť štandard, a tak k inzerátom nehnuteľností pridávame virtuálne prehliadky. Spolupracujem s odborníkmi na právo, financie, stavebníctvo, marketing a ďalšími. Predal som nehnuteľnosti za viac ako 10 miliónov eur  pre viac ako 150 klientov. 

 

Prečítajte, si čo o mne povedali niektorí z nich na mojom facebookovom profile.

 

Pri predaji nehnuteľností sa snažím dávať svojim zákazníkom riešenia na kľúč. Tak, aby som ich mohol odbremeniť od všetkých aktivít spojených s predajom nehnuteľnosti. Riešim marketing a prezentáciu nehnuteľností, cenové vyjednávanie so záujemcami a kompletnú komunikáciu s kupujúcimi, bankami, právnikom a ďalšími. Viem za nich vybaviť až 90% “papierovačiek“ spojených s predajom bytu. Pri predaji dodržujem pravidlo troch podpisov. Jeden podpis mi dajú na začiatku, keď ma poveria predajom. Druhý podpis ide na kúpnu zmluvu. Tretím sa už odovzdáva byt novému majiteľovi.

 

Vždy chcem byť najlepší v tom, čo robím. Stále sledujem nové trendy a hľadám moderné riešenia predaja nehnuteľností. Stále sa vzdelávam a nedám sa odradiť počiatočným neúspechom. Verím, že každá nehnuteľnosť má svojho budúceho šťastného majiteľa.

 

Som Tomáš Kažimír a vždy som tu pre mojich klientov, kedykoľvek ma potrebujú.

Certifikáty

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím