Rozmýšľate nad tým ako predať Vašu nehnuteľnosť?

Viac ako 90% ľudí využíva služby realitných maklérov pri predaji nehnuteľnosti.

Je to preto, lebo predať nehnuteľnosť si vyžaduje čas, vedomosti, skúsenosti a obchodné zručnosti. Ak si aj Vy predstavujete jednoduchý predaj, za najvyššiu cenu a bez námahy, bez štúdia zákonov, písania zmlúv a vyjednávania o cene s každým volajúcim, tak ste na tej správnej adrese.

- / / -
ScreenHunter_191 May. 18 16.28.jpg

Som Tomáš Kažimír a pracujem
ako realitný maklér

Pracujem v realitnej kancelárii DREAM REAL. Práci realitného makléra sa venujem s nadšením už roky. Chápem, že predaj nehnuteľnosti je pre Vás viac ako len obchodná transakcia. Je to životná zmena. Preto nechajte predaj Vašej nehnuteľnosti na profesionála, ktorý pozná trh a chápe Vaše potreby. Nechajte ma zmeniť Vaše predstavy o predaji na realitu. Pokojne sa venujte svojmu životu, Vaša nehnuteľnosť je v dobrých rukách.

Ozvať sa Tomášovi
- / / -

Ako vám pomôžem s predajom

ico-map.png

Lokálny expert na nehnuteľnosti

Pôsobím len v Košiciach a okolí - Reality Košice. Poznám naše mesto a jeho okolie naozaj detailne. Viem ako predať, viem komu predať a aká je najlepšia možná cena, za ktorú predať Vašu nehnuteľnosť.

ico-eye.png

Triezvy pohľad miesto veľkých sľubov

Poviem Vám reálnu trhovú predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti aj s časovým odhadom doby predaja. Takto budete vedieť koľko peňazí, kedy dostanete, aby ste si vedeli naplánovať Vaše ďalšie kroky.

ico-target.png

Efektívny Marketing

Verím, že netreba plytvať časom ani peniazmi. Každý deň pracujem na 100% a venujem svoj čas a peniaze do tých aktivít, ktoré prinášajú výsledky. Inzerujem na overených realitných portáloch a sociálnych sieťach – Nehnuteľnosti, Bazoš, Facebook,... Pripravujem letáky, brožúrky a reklamné plagáty. Nezabúdajme, že nie všetci sú každý deň na Facebooku. Preto je dôležité správne nakombinovať on-line a off-line marketing.

ico-table.png

Najmenšia ponuka v meste:

V ponuke mám vždy len toľko nehnuteľností, aby som sa im dokázal naplno venovať. Ak zoberiem nehnuteľnosť do ponuky, tak mám len jeden cieľ – predať ju.

- / / -

Ďalšie nezanedbateľné výhody spolupráce

Kompletné vybavenie administratívy

Málo kto si vie predstaviť čo všetko sa naozaj skrýva za kompletným vybavením administratívy pri predaji nehnuteľnosti. Postarám sa za Vás o všetko od rezervácie, cez kúpnu zmluvu, záložňu zmluvu, odovzdávací protokol až po prepis energií. Ak bude treba pripravím splnomocnenia, zmluvy o budúcich zmluvách, zabezpečím znalecký posudok a všetko čo bude potrebne. Vy už prídete len podpisovať zmluvy. Takto si ja predstavujem pod kompletným vybavením administratívy za Vás.

Bezpečný predaj

Je dôležitý pre každého. Ak už raz niečo predáte, tak chcete za to svoje peniaze. Na toto nie sú školenia ani manuály, na to potrebujete skúseného realitného makléra. Mám za sebou viac ako sto zrealizovaných obchodov. Úspešne som vyriešil desiatky rôznych komplikácii. Aj pri Vašom predaji sa postarám o to, aby všetko prebehlo tak ako má. Nech to bude akokoľvek komplikované či zamotané.

Zachovanie Vášho súkromia

Ani len Vaši susedia nemusia vedieť, že predávate byt či dom. Môžu im to oznámiť ich nový susedia. Záujemcovia budú volať a písať mne. Nemusíte sa s nikým stretnúť ak to sami nechcete.

Viac času pre Vás a Vašu rodinu

Kým ja pracujem, Vy sa venujete Vašej práci, koníčkom a Vašej rodine. Predaju sa venujem od rána do večera. Nerobte to isté aj Vy.

- Aj ja chcem predať svoju nehnuteľnosť -

Pomôž mi s predajom
- / / -

Páči sa Vám takáto predstava? Verím, že áno. Preto neváhajte a zavolajte mi. Rád pomôžem aj Vám s predajom Vašej nehnuteľnosti. Teším sa na našu spoluprácu.

profil-foto-big.png

“Záleží mi na Vašej spokojnosti. Pretože najlepšia reklama sú spokojní zákazníci.”

Kontaktuj Tomáša
profil-foto-big.png
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím