Záhrada na predaj, lokalita Pod vinicami

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Brusnicová
Rozloha pozemku
345 m2
22 500 €
Predané 20.10.2022

Ponúkam na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v lokalite Pod vinicami v obci Ťahanovce. Slnečná záhrada s nádherným výhľadom. Je vhodná na rekreáciu či pestovanie.

 

Záhrada má rozlohu 345 m2, je svahovitá s vytvorenými kaskádami a je oplotená. Na pozemku sa nachádza menšia stavba, využívaná ako sklad, a ovocné stromy (jabloň, slivka, čerešňa). Pozemok je bez inžinierskych sietí, je ho možné napojiť na elektrickú sieť, ktorá vedie pred pozemkom.

 

K pozemku sa dostane po betónovej a spevnenej ceste. Predáva sa tiež aj podiel na prístupovej ceste.

 

Táto záhrada je ideálna pre ľudí milujúcich slnko, ktoré svieti na pozemok od 10:00 až kým nezapadne. Zo záhrady máte jedinečné výhľady na okolie, mesto a priam úžasný je výhľad na koryto rieky Hornád.

 

Záhrada sa nachádza hneď za obcou Ťahanovce. MHD zastávka je cca 1 km od záhrady. Na začiatku lokality čapujú kofolu a pivo, no a na Súdky to tiež nemáte ďaleko. Je to ideálne miesto na relax a stále blízko mesta.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní pozemku.

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Brusnicová
Rozloha pozemku
345 m2
22 500 €
Predané 20.10.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím