Útulný 1 izbový tehlový byt v Starom Meste

Obec
Košice
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
30 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
nie
100 000 €

Ponúkame na predaj útulný 1 izbový tehlový byt v po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádza sa na ulici Jesenná v mestskej časti Košice – Staré Mesto. Tento byt je ideálny ako štartovací byt pre mladých, taktiež je vhodný ako investícia na dlhodobý prenájom. Má vynikajúcu polohu a rýchlu aj pešiu dostupnosť do úplného centra mesta.

 

Základné informácie: Tento praktický 1 izbový tehlový byt má rozlohu 30 m2 a nachádza sa na 1. poschodí. Samotný byt loggiu nemá, avšak môžete využiť loggiu, ktorá je na spoločnej chodbe. Orientácia bytu je na západ. Dispozične má byt kuchyňu, izbu, kúpeľňu spojenú s WC a chodbu. Bytový dom je zateplený a má aj výťah. K bytu patrí aj pivnica.  

 

V byte sú pôvodné parkety a nové plastové okná. Kúpeľňa bola rekonštruovaná spolu aj s kuchyňou. V kúpeľni je sprchovací kút, práčka je umiestnená na chodbe. Byt je obývateľný a predajom voľný. Kúpiť ho môžete aj s nábytkom, ktorý je na fotografiách. 

Lokalitu ocenia najmä tí z vás, ktorí túžia po bývaní v tichom prostredí a len na skok od centra mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Hvozdíkov park, za rohom sú potraviny FRESH plus, Hotel Maraton, kaviareň, lekáreň a zastávky električiek. Rovnako sa neďaleko nachádza poliklinika. V blízkosti je T-Systems, AT&T, viaceré biznis centrá, Technická univerzita a aj medicínska fakulta UPJŠ.

 

Cena bytu: 100 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

Obec
Košice
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
30 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
nie
100 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím