Tehlový byt na predaj na Jesennej ulici v Košiciach

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
30 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
nie
Materiál
tehla
88 000 €
Predané 19.11.2023

Ponúkame na predaj útulný 1 izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza v pôvodnom stave. Tento byt je ideálny na kompletnú rekonštrukciu, čím si vytvoríte vlastné útulné miesto na bývanie. Byt sa nachádza na ulici Jesenná v mestskej časti Košice – Staré Mesto a ponúka vynikajúcu polohu s rýchlym prístupom do centra mesta, či už autom alebo peši.

Základné informácie o byte:

Rozloha: 30 m²
Poschodie: 1. poschodie
Orientácia: Západ
Dispozícia: Kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC, chodba, k bytu patrí aj pivnica
Vybavenie: Pôvodné parkety, nové plastové okná, loggia na spoločnej chodbe.

Tento byt je vhodný pre mladých ľudí ako štartovací byt alebo ako investícia na dlhodobý prenájom a pre tých, ktorý si radi byt zrekonštruujú podľa vlastných predstáv. Je to výborný byt na bývanie vďaka tehlovej konštrukcii a polohe. Je priam ideálny na prenájom vďaka svojej polohe a nízkemu nájmu.

 

Lokalita:

Lokalitu ocenia najmä tí z vás, ktorí túžia po bývaní v tichom prostredí a len na skok od centra mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Hvozdíkov park, za rohom sú potraviny FRESH plus, Hotel Maraton, kaviareň, lekáreň a zastávky električiek. Rovnako sa neďaleko nachádza poliklinika. V blízkosti je T-Systems, AT&T, viaceré biznis centrá, Technická univerzita a aj medicínska fakulta UPJŠ.

Cena bytu: 88 000,- EUR

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti vrátane prípravy kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou a overenia podpisov. Radi Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
30 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
nie
Materiál
tehla
88 000 €
Predané 19.11.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím