Tehlový 2 izbový byt v pôvodnom stave, Podhradová

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Sever
Ulica
Gerlachovská
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
2/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
áno
145 000 €
Predané 12.04.2022

 

Ponúkame na predaj tehlový byt v pôvodnom stave v tichej lokalite. Byt sa nachádza na Gerlachovskej ulici v mestskej časti Košice – Sever, Podhradová. Ak chcete bývať v príjemnej lokalite bez ruchu mesta, ale s výbornou dostupnosťou do mesta, tak toto je byt pre Vás.

 

Základné informácie: Byt má rozlohou 55 m2, nachádza sa na 2. poschodí zo 6 s výťahom. K bytu patrí balkón aj pivnica. Orientácia bytu je na východ, sever a západ. Byt má dispozične dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu a wc. Stav bytu je – pôvodný s plastovými oknami. Bytový dom je tiež v pôvodnom stave.

 

Byt si viete zrekonštruovať podľa Vašich predstáv a bez kompromisov. Je to výborný byt ako prvé bývanie či vhodný aj ako investícia na dlhodobý nájom. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch a je ho možné kúpiť aj na hypotéku.

 

 

Lokalita:  Gerlachovská ulica sa nachádza v časti Podhradová. Je to pokojná lokalita s množstvom zelene a dobrou dostupnosťou služieb. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny Klas, lekáreň, kostol, základná a materská škola (na Polianskej ul.) či zástavky MHD (s linkami autobusov 12, 29, 16 a nočný spoj N2). Športovo založení ľudia ocenia blízkosť vyhliadkovej veže, lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Sever
Ulica
Gerlachovská
Počet izieb
2
Rozloha
55 m2
Poschodie
2/6
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
áno
145 000 €
Predané 12.04.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím