Tehlový 2 izbový byt s vysokými stropmi

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Jarná
Počet izieb
2
Rozloha
66 m2
Poschodie
1. z 4.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
132 000 €
Predané 05.10.2021

 

Ponúkame na predaj zaujímavý 2 izbový tehlový byt v Starom meste na ulici Jarná. Ak máte radi vysoké stropy, pôvodné parkety a veľa úložného priestoru, tento byt by je to pravé pre Vás.

 

Základné informácie: Tehlový byt s rozlohou 66 m2 (byt 56 m2, komora 3 m2 a pivnica 7 m2) je na vyvýšenom prízemí bez balkóna. Stropy majú výšku cca 3 m a okná sú orientované na juh.

 

Byt je po staršej rekonštrukcii – murované jadro, plastové okná, vlastné plynové kúrenie, menené rozvody vody, elektriny a kúrenia. Menila sa kuchynská linka a sanita v kúpeľni. Byt je v udržiavanom a obývanom stave. Bytový dom nie je zateplený a nemá energetický certifikát.

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Prečo sa rozhodnúť pre tento byt? Veľkorysá rozloha bytu, vysoké stropy, množstvo úložného priestoru a to je len začiatok. Vďaka vlastnému plynovému kotlu sú náklady na byt len 110€ (1 osoba – bytové družstvo, plyn a elektrina). Možnosť dispozične zmeniť byt – stena medzi kuchyňou a obývačkou nie je nosná. No a samozrejme lokalita.

 

 

Lokalita: Staré mesto, širšie centrum alebo Malá Praha, takto môžeme nazvať lokalitu na Jarnej ulici. V okolí je veľa zelene a parkov. Ku komfortu bývania prispievajú aj malé lokálne obchody ako pekáreň, bezobalový obchod, kaviarne, reštaurácie a trhovisko. V pešej dostupnosti sú aj potraviny Fresh, poliklinika Sever, Amfiteáter a MHD zástavka. Parkovanie je rezidenčné na ulici alebo vo vnútrobloku. Všade sa dostanete kolobežkou. Ak uvažujete o prenájme bytu, tak o záujemcov nebude núdza, veď hneď za rohom je Technická univerzita, Prírodovedecká fakulta UPJŠ a veľa biznis centier.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Jarná
Počet izieb
2
Rozloha
66 m2
Poschodie
1. z 4.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
132 000 €
Predané 05.10.2021
Poznámky