Šikovný 1 izbový tehlový byt

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
31 m2
Poschodie
VP / 5.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Pôvodný stav
57 500 €
Predané 09.05.2019

V predaji šikovný byt v Starom meste. Tento byt v pôvodnom stave sa nachádza na ulici Jesenná v centre mesta Košice. Je to menší 1 izbový byt so samostatnou kuchyňou a je ideálny najmä pre ľudí, ktorí:

 

  • si chcú urobiť rekonštrukciu bytu po svojom,
  • nechcú vysedávať na malom balkóne a radšej sa pešo prejdú do parku alebo mesta,
  • nechcú dobré MHD spojenie s mestom, ale chcú bývať v Starom meste,
  • ktorí hľadajú svoj prvý vlastný byt,
  • hľadajú tiché bývanie v dobrej lokalite,
  • hľadajú byt ideálny na prenájom.

 

Základné informácie: Tehlový byt má celkovú rozlohu 31 m2 a patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí – okná sú od zeme vo výške 2,2 m a pod bytom sú pivnice. Byt nemá balkón ani loggiu. Okná sú orientované na východ. Dispozične má byt kuchyňu, samostatnú izbu, kúpeľňu s WC a chodbu. Byt je v pôvodnom stave. V byte sú plastové okná a pôvodne parkety vo výbornom stave. Na poschodí sa nachádza spoločný balkón.

 

Bytový dom bol rekonštruovaný. Je zateplený, vynovené spoločné priestory, menené stúpačky, nová strecha a nový tichý výťah. Pred blokom je menší park. Za blokom sú parkovacie miesta, detské ihrisko a garáže.

 

Je to praktický byt vhodný pre jednotlivcov alebo páry. Vďaka lokalite je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi spoločenský život, či chcú bývať blízko do práce.

Zálohové mesačné platby za byt činia len 100 eur bez nedoplatkov! Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné financovať hypotekárnym úverom.

 

Lokalita: Byt na ulici Jesenná sa nachádza v Starom meste – tzv. Malá Praha. Je to tichá lokalita s parkovaním pri bytovke. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, detské jasle, obchody, reštaurácie, fitnes centrá a samotné centrum mesta. V blízkosti nájdete aj Technickú univerzitu, Prírodovedeckú fakultu, AT&T, T-Systems.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Jesenná
Počet izieb
1
Rozloha
31 m2
Poschodie
VP / 5.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Pôvodný stav
57 500 €
Predané 09.05.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím