Rodinný dom s 20 árovým pozemkom, Veľká Ida

Obec
Veľká Ida
Rozloha
140 m2
Rozloha pozemku
2000 m2
80 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľká Ida, za železničnou stanicou. Dom sa nachádza v pokojnej časti obce na krásnom a rovinatom pozemku.

Základné informácie. Dom bol postavený v 50-tych rokoch a jeho prístavba bola robená v 70-tych rokoch. Postavený je z tehly a kvádra, má sedlovú strechu s plechovou krytinou. Časť domu je zateplená polystyrénom. Zastavaná plocha domu je 170 m2 (úžitková plocha je 140 m2).

Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený (vstup je zvonku domu) a má pochôdzný pôjd. Vykurovanie je centrálne cez plynový kotol a radiátory. Dom má dva komíny, jeden na plynový kotol a druhý na tuhé palivo (možnosť postavenia krbu). Dispozične má dom 4 izby, dve kuchyne, kúpeľňu, dve komory, chodbu a gánok. Do domu sú dva vstupy, samostatný vstup do pivnice a na pôjd. Dom je v pôvodnom stave s drevenými oknami.

Pri dome sú viaceré menšie hospodárske budovy, sklady a priestory kde sa chovali domáce zvieratá. Na pozemku je tiež samostatne stojaca garáž. Pozemok má rozlohu 2160 m2 a je oplotený. Na pozemku sa nachádza elektrická, plynová, vodovodná prípojka a tiež studňa. Pred pozemkom vedie obecná kanalizácia, na ktorú sa je možné pripojiť. Pozemok je rovinatý, slnečný v tichej a slepej uličke na konci dediny.

 

Lokalita: Obec Veľká Ida má kompletnú občiansku vybavenosť - potraviny, lekáreň, materskú a základnú školu, obecnú knižnicu, stavebniny, poštu, políciu, futbalové ihrisko či malé letisko. V obci je tiež autoservis, stolárstvo a dva kostoly. Doprava do obce je zabezpečená prímestskou autobusovou dopravou alebo vlakovým spojením.

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžem s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po odovzdaní domu.

 

 

Obec
Veľká Ida
Rozloha
140 m2
Rozloha pozemku
2000 m2
80 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím