Rekonštruovaný a zariadený 1,5 izbový byt, Užhorodská ul.

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Užhorodská
Počet izieb
1,5
Rozloha
40 m2
Poschodie
5. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
nie je
119 000 €
Predané 24.04.2024

Príjemný 1,5 izbový byt na predaj, Užhorodská ulica, Železníky. Rekonštruovaný byt s pekným výhľadom v príjemnom prostredí je ideálne riešenie pre mladších aj starších. Byt sa predáva zariadený a preto sa stačí len nasťahovať.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 40 m2 a patrí k nemu kumbál pred bytom a pivnica na prízemí. Byt bez loggie sa nachádza na 5. poschodí z 10. a má východnú orientáciu. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu a kúpeľňu s WC. Bytový dom je zateplený, má dva nové výťahy a má energetický certifikát B.

 

Byt je rekonštruovaný, má plastové okná, murované jadro, novú sanitu, murovaný sprchovací kút a novú kuchynskú linku. V obývačke sú zachované pôvodné parkety, v izbe je plávajúca podlaha, na stenách sú nové omietky. V izbe je vstavaná skriňa a na chodbe je menšia skriňa na pohotovostné veci alebo vysávač. Sklad pred bytom je praktické úložné miesto pre veci, ktoré sa občas zídu. Veľkou výhodou pri sťahovaní je, že sa byt predáva zariadený, a tak Vám budú stačiť iba Vaše osobné veci a televízor.

Lokalita: Užhorodská ulica sa nachádza v mestskej časti Košice – Juh, Železníky.  V blízkom okolí sú potraviny, reštaurácie, park s ihriskami, futbalové ihrisko, fitnes centrum. Cez cestu je OC Cassovia a celé nákupné centrum. MHD spoje idú každým smerom a pri Auparku ste do 10 minút.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Užhorodská
Počet izieb
1,5
Rozloha
40 m2
Poschodie
5. z 10.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
nie je
119 000 €
Predané 24.04.2024
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím