Rekonštruovaný 3 izbový byt, DB, Čínska ul., Ťahanovce

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Čínska
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
7./8
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
72 000 €
Predané 05.04.2018

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v družstevnom vlastníctve na ulici Čínska - Košice, sídlisko Ťahanovce. Byt je po kompletnej a peknej rekonštrukcii.

 

Základné informácie Ponúkaný 3 izbový byt je na 7. poschodí z 8., má loggiu, výťah a pivnicu. Byt má tri samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu a chodbu. Celková rozloha bytu je 64 m2 a je orientovaný na východ a západ.

Rekonštrukcia - nové plastové okná, dlažba, plávajúce podlahy, murované jadro, nová sanita, kuchynská linka, nová elektrina a nové zárubne. V byte sú dve vstavané skrine.

 

Jedinečnosť bytu Byt je príjemný a budete sa v ňom dobre cítiť od prvej chvíle. Je rekonštruovaný pre potreby trojčlennej rodiny. Poskytuje dostatok úložného priestoru. Byt je krásne slnečný vďaka vyššiemu poschodiu a svojej orientácii.

 

Lokalita Byt je na okraji sídliska. V blízkosti sa nachádza Fresh, materská škôlka a základná škola a zberné parkovisko. MHD spoje 10, 18, 27, 36, 58.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom členských práv k nehnuteľnosti – príprava zmlúv o prevode advokátskou kanceláriou, overenie podpisov - kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Čínska
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
7./8
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
72 000 €
Predané 05.04.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím