Rekonštruovaný 1,5 izbový byt - Bernolákova

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Bernolákova
Počet izieb
1,5
Rozloha
37 m2
Poschodie
6/8
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
104 000 €
Predané 19.01.2021

 

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt v mestskej časti Terasa na ulici Bernolákova. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a predáva sa zariadený tak, ako ho vidíte na fotografiách.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 37 m2 a nachádza sa na 6. poschodí zo 8 – bytový dom má výťah. K bytu patrí aj kumbál umiestnený pred bytom a pivnica. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obýcou izbou, spálne a kúpeľne spojenej s WC. Veľkou výhodou bytu je aj loggia orientovaná na východ.

 

Byt prešiel modernou rkonštrukciou a je ladený do príjemných farieb. Má kuchynskú linku pozostávajúcu z dvoch častí – jedna disponuje zabudovanými elektrospotrebičmi, druhá časť ponúka okrem pracovného priestoru navyše, aj barový pult. V obývacej časti  je dostatok priestoru na gauč väčších rozmerov, čo ocenia aj tí vyšší z Vás. V spálni a na chodbe sa nachádzajú dve vstavané skrine, koré ponúkajú dostatok úložného priestoru.

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Lokalita: Bernolákova ulica je na sídlisku Západ (Terasa). V blízkosti je T-Systems, BCK, Steel aréna, OC Galéria, obchody, fitnes centrá, reštaurácie, bary a veľa iného. Jednoduchá dostupnosť do centra. 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Bernolákova
Počet izieb
1,5
Rozloha
37 m2
Poschodie
6/8
Stav bytu
kompletná rekonštrukcia
Balkón
loggia
104 000 €
Predané 19.01.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím