Príjemný 3 izbový rekonštruovaný byt so šatníkom, Lidické námestie

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Lidické námestie
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Panel
95 000 €
Predané 15.05.2019

V predaji veľmi pekný a šikovný byt s výhľadom na prírodu. Zrekonštruovaný byt sa nachádza na okraji sídliska Dargovských hrdinov (Furča) na ulici Lidické námestie. Tento 3 izbový byt so šatníkom a špajzou je ideálny najmä pre ľudí, ktorí:

 

  • sa chcú len nasťahovať a bývať,
  • majú radi rannú kávu pri slniečku na loggii,
  • ocenia v byte šatník,
  • vedia, že špajza pri kuchyni je na nezaplatenie,
  • preferujú výhľady z okien na zeleň ako na susedov,
  • neponáhľajú so sťahovaním (voľný od júla),
  • hľadajú dobré spojenie s mestom,
  • hľadajú miesto, ktoré budú nazývať domovom.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 65 m2 a patrí k nemu loggia aj pivnica. Nachádza sa vo vežiaku na 3. poschodí s výťahom. Okná sú orientované na východ a juh. Dispozične má byt kuchyňu, špajzu, obývačku, dve samostatné izby, kúpeľňu, WC, priestrannú chodbu a šatník. Byt je v osobnom vlastníctve.

 

Byt bol v roku 2013 zrekonštruovaný. Má murované jadro, novú sanitu, menenú kuchynskú linku, elektrické rozvody, plastové okná, interiérové dvere, nové stierky, znížené stropy. V byte je plávajúca podlaha a dlažba v kúpeľni. V byte sa nachádza šatník do ktorého sú privedené rozvody na práčku a sušičku. Pôvodné sú len vchodové dvere a čiastočne špajza.

 

Bytový dom bol rekonštruovaný tiež. Je zateplený, má vynovené spoločné priestory, menené stúpačky, novú strechu a dva nové výťahy.

 

Ponúkame Vám krásny, slnečný byt do ktorého sa stačí len nasťahovať. Má veľa úložného priestoru vďaka vstavanej skrini a šatníku. V šatníku je priestor na práčku, takže kúpeľňa môže ostať kúpeľňou. So šikovnej kuchyne je prístup do špajzy a na loggiu. Byt má dve dostatočne veľké spálne a presvetlenú obývačku.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné financovať hypotekárnym úverom.

 

Lokalita: Byt na Lidickom námestí je na okraji Furče. Je to tichá lokalita s parkovaním priamo pred bytovkou. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, škola, škôlka, Fresh, kaderníctva a veľa ďalšieho. Je tu tiež cyklistická dráha a viacero chodníkov na príjemné prechádzky.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Lidické námestie
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Panel
95 000 €
Predané 15.05.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím