Príjemný 3 izbový pražský byt – Sputniková ul., Nad jazerom

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Sputnikova
Počet izieb
3
Rozloha
68 m2
Poschodie
2/7
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
loggia
160 000 €
Predané 22.03.2022

 

Ponúkame na predaj 3 izbový čiastočne-rekonštruovaný byt v najzelenšej mestskej časti Košice Nad jazerom – Sputniková ulica. Je to pražský typ bytu s loggiou, kumbálom a pivnicou. Príjemný byt v peknom prostredí plnom zelene a parkov.

 

Základné informácie: Byt má rozlohou 68 m2 vrátane pivnice, kumbálu. K bytu patrí 6 m loggia. Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí z 7., v bytovom dome s výťahom. Orientácia bytu je na východ (spálne) a západ (obývačka s kuchyňou).

 

V byte prebehla v posledných rokoch čiastočná rekonštrukcia. V byte bolo vymurované jadro s novou sanitou, nová kuchynská linka, menená elektroinštalácia v celom byte, omietky, čiastočne podlaha a dlažba. V byte je aj priestor pre vstavanú skriňu, je v ňom šatník. Pred bytom je kumbál a v suteréne je pivnica. Byt preto poskytuje dostatočne veľa úložného priestoru. Celkovo pôsobí veľmi príjemné a doslova z neho sála dobrá energia.

 

Bytový dom bol kompletne rekonštruovaný – nová strecha, zateplenie domu, spoločné priestory, zvončeky a nový výťah. Bytový dom ma energetický certifikát B.

 

Na byte nie sú žiadne ťarchy ani hypotéky. Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné kúpiť aj na hypotéku. 

 

Odovzdanie bytu je možné až po 1.6.2022.

Lokalita:  Sputniková ulica sa nachádza v mestskej časti Nad jazerom medzi Billou a OC Bajkal. V okolí je veľa zelene, parkov a detských ihrísk. Jedno je priamo pred vchodom aj s vonkajšou posilňovňou a pingpongovými stolmi. Blízko je aj k Hornádu a cyklochodníku. V okolí sú základné školy, materské škôlky, centrá voľného času – všetko čo potrebujete pre aktivity s deťmi. Parkovanie je pred vchodom a MHD zastávka je pár minút od vchodu.

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad jazerom
Ulica
Sputnikova
Počet izieb
3
Rozloha
68 m2
Poschodie
2/7
Stav bytu
čiastočná rekonštrukcia
Balkón
loggia
160 000 €
Predané 22.03.2022
Poznámky