Príjemný 1,5 izbový byt so šatníkom a veľkou loggiou

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Talinská
Počet izieb
1,5
Rozloha
53 m2
Poschodie
5. z 6.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
80 000 €
Predané 28.06.2019

Predávame príjemný 1,5 byt v lokalite Nad Jazerom na ulici Talinská. Čiastočne rekonštruovaný byt ponúka priestrannú kúpeľňu, praktický šatník a veľkú loggiu. Byt predovšetkým osloví ľudí, ktorí:

 

  • majú radi veľkorysý priestor,
  • vedia v byte oceniť šatník,
  • hľadajú byt s loggiou,
  • chcú bývať blízko prírody a športovísk,
  • hľadajú bývanie, v ktorom sa budú cítiť dobre.

 

Základné informácie: Priestranný 1,5 izbový byt má rozlohu 53 m2. Nachádza sa na 5. poschodí zo šiestich. V bytovom dome sú dva výťahy. K bytu patrí aj pivnica, loggia a šatník. Orientácia bytu je na východ a západ. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu spojenú s wc, chodbu a šatník. Bytový dom bol rekonštruovaný. Je zateplený, má vynovené spoločné priestory, menené stúpačky a novú strechu.

 

Byt je čiastočne rekonštruovaný, má murované jadro, novú sanitu, menené elektrické rozvody, nové omietky, kuchynskú linku a plastové okná.

 

Rozlohou priestranný byt ponúka dobré bývanie pre mladých, tých skôr narodených, no je vhodný aj ako investícia na prenájom. V kúpeľni nájdete rohovú vaňu aj sprchovací kút. V chodbe je dostatok priestoru na vstavanú skriňu. Pri spálni je šikovný šatník aj s menším oknom na vetranie. Veľkým plusom tohto bytu je veľká a široká loggia. Viete si na ňu dať pohodlné kreslo, hojdaciu sieť alebo len tak posedieť s kamarátmi pri dobrom víne.

 

Lokalita: Byt na Talinskej ulici sa nachádza v mestskej časti Košice Nad Jazerom. V blízkom okolí je zeleň, Hornád, cyklotrasa, detské ihrisko, OC Bajkál a veľa iného. Viaceré MHD linky spájajú lokalitu s celým mestom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Talinská
Počet izieb
1,5
Rozloha
53 m2
Poschodie
5. z 6.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
80 000 €
Predané 28.06.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím