Príjemná garsónka, kúsok od centra mesta, Južná trieda

Obec
Košice
Počet izieb
1
Rozloha
24 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
500 €

Ponúkame na prenájom kompletne rekonštruovanú a zariadenú garsónku s loggiou. Nachádza sa na ulici Južná trieda v mestskej časti Košice – Juh.

Základné informácie: Šikovná garsónka má rozlohu 24 m2. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí z 12. Pod bytom sú situované pivničné priestory. Byt je svetlý a nachádza sa mimo rušnej cesty. Byt ponúka plnohodnotné bývanie v blízkosti centra mesta.

Dispozične má kuchynský kút, ktorý je súčasťou obytnej miestnosti, kúpeľňu s WC a chodbu. K bytu patrí aj pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Orientácia garsónky je na západ. Bytový dom bol rekonštruovaný. Ide o panelový, zateplený bytový dom, zateplené sú aj spoločné priestory zvnútra, menené stúpačky, má novú strechu. Vchodová brána je na čip, v bytovom dome je kamerový systém.

Zariadenie bytu: Kuchynská linka je so spotrebičmi ako chladnička, rúra, varná indukčná doska, digestor, drez s batériou a podsvietená linka s LED. V obytnej časti sa nachádza komoda, pohodlný gauč a smart televízor. V chodbe sa nachádza skriňa. V kúpeľni je vaňa, WC, umývadlo a práčka. Byt je voľný. Do bytu sa ešte plánuje dokúpiť skriňa.

Lokalita: Južná trieda je na sídlisku Juh. V blízkosti sa nachádza veľa zelene a množstvo parkov. Dom je vzdialený 5 minút pešo od centra Mesta a od Auparku. V blízkosti domu sa nachádza nákupné stredisko Lidl, MHD zástavka /električka/.

Obec
Košice
Počet izieb
1
Rozloha
24 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
500 €
Poznámky