Priestranný tehlový 3 izbový byt pod lesom, Bukovec

Obec
Bukovec
Počet izieb
3
Rozloha
93 m2
Poschodie
Prízemie
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Tehla
99 000 €
Predané 28.05.2020

Predávame rekonštruovaný 3 izbový byt v obci Bukovec. Tento tehlový byt sa nachádza v dome kde sú celkovo len 4 byty. K bytu patrí loggia, podiel na spoločnom pozemku okolo bytovky, záhradka a vonkajší sklad. Byt je situovaný v tichom prostredí s výhľadom na lesy.

 

Základné informácie: Ponúkaný 3 izbový tehlový byt má rozlohou 93 m2. K bytu prislúcha tiež loggia a pivnica. Nachádza sa na prízemí bytového domu. Dispozične má byt 3 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, wc a chodbu. Okná sú orientované na juh, západ a kuchyňa je na sever. Byt má vlastné plynové vykurovanie a tiež vlastný ohrev teplej vody. Reálne celkové náklady na štvorčlennú rodinu sa pohybujú okolo 180 eur mesačne, z toho fixné platby za byt sú 42 eur mesačne (fond opráv, poistenie domu a pod.). Internetové pripojenie je od spoločnosti Alternet.

 

V rámci rekonštrukcie bolo v byte robené:

  • plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba,
  • murované jadro, nová sanita a kuchynská linka,
  • elektrické rozvody v celom byte,
  • vchodové a interiérové dvere, vstavaná skriňa,
  • nový plynový kotol, radiátory a boiler na teplú vodu.

 

Bytový dom je zateplený, má novú bránu. Celkovo má len dve podlažia a dokopy sú v bráne štyri byty. Bytový dom sa nachádza v uzavretom dvore, kde sú celkovo 3 takéto bytovky. Na spoločnom dvore sa dajú pohodlne zaparkovať aj viaceré autá, nachádzajú sa na ňom aj ovocné stromy a priestor na hranie sa pre deti. V rámci dvora má každý z bytov jeden vonkajší sklad na kosačku či bicykel. 

 

Na spoločnom pozemku má každý z bytov aj vlastný ohradený priestor, kde si môže pestovať zeleninu, či postaviť altánok na grilovanie. Záhradka pri tomto byte má hojdačku, spevnené plochy, priestor na altánok a aj menší plechový sklad. 

 

Výhoda tohto bytu je v tom, že ho stačí vymaľovať a môžete sa sťahovať. Je to tiché rodinné prostredie s menším počtom susedov. Máte k dispozícií vonkajší priestor na relax. V lete je možné z okna pozorovať dokonca srnky. V blízkosti sú lesy s možnosťami na prechádzky či cykloturistiku a stále ste len na skok od mesta. Podobné byty na sídlisku KVP sa ponúkajú za ceny od 130 000 do 180 000 eur a to je Bukovec od sídliska KVP len 5 km. 

iframe:

Lokalita: Obec Bukovec sa nachádza 10 km od centra mesta Košíc. Má autobusové spojenie prímestskou dopravou. V obci sa nachádza rímskokatolícky kostol, materská škôlka, obecný úrad a obchody. Bukovec je obkolesený lesmi, preteká cezeň potôčik a má rekreačnú nádrž Bukovec, ktorá poskytuje v lete možnosti na rekreáciu a oddych.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Bukovec
Počet izieb
3
Rozloha
93 m2
Poschodie
Prízemie
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Tehla
99 000 €
Predané 28.05.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím