Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, Šaca

Obec
Košice
Mestská časť
Šaca
Ulica
Na záhumní
Rozloha
233 m2
Materiál
Tehla, kváder
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1688 m2
Cesta
Asfaltová
350 000 €

Ponúkame na predaj kvalitne a poctivo postavený rodinný dom na priestrannom pozemku. Rodinný dom sa nachádza na začiatku mestskej časti Košice – Šaca na ulici Na záhumní. Dom má 5 izieb, garáž, viacero menších úložných priestorov, vonkajšie priestory pre relax či priestory pre venovanie sa hospodárskym aktivitám. Na pozemok máte dve príjazdové cesty – spredu a zozadu.

 

Základné informácie:

Dom je postavený z tehál a kvádra, je zateplený polystyrénom, má šikmú plechovú strechu. Dom je odizolovaný od spodnej vody. Vykurovanie je cez plynový kotol a radiátormi.

Má dve podlažia o celkovej úžitkovej ploche 233 m2. Dom bol postavený v 1986 a je vo veľmi dobrom zachovalom stave. Má pôvodné omietky, elektroinštaláciu (medené káble), v obývačke sú parkety, niektoré miestnosti majú drevené stropy či obklady.

V roku 2019 boli na dome menené niektoré okná za plastové okná a eurookná a inštalované vonkajšie žalúzie.

 

Na prízemí sa nachádzajú dve kuchyne, dve izby, kúpeľňa, kotolňa, dva sklady a garáž. Vďaka dvom kuchyniam viete tento dom využiť aj dvojgeneračne (staranie sa o starších rodičov, či čiastočne osamostatnenie detí), stačí zmeniť jeden sklad na kúpeľňu.

Na poschodí sú tri spálne, dve loggie a sušiareň. Izby sú veľkorysé na priestor a majú krásne výhľady na prírodu. Do sušiarne sa ide cez tajné dvere v skrini. Je to ideálne miesto na odkladanie vecí, ktoré nie sú určené na každodenné použitie.

 

Vedľa domu je vytvorené posedenie. Počas dňa tam susedný dom robí tieň, takže sa tam príjemne sedí aj v letných mesiacoch. Za domom je oddelená časť pozemku, kde je hojdačka a aj vonkajšia sprcha (v lete aj s teplou vodou zadarmo).

 

Dom je postavený jeho aktuálnym majiteľom. Preto tvrdíme, že je postavený poctivo a kvalita stavby je overená časom. Interiér sa môžete rozhodnúť zmodernizovať, no základy, múry a strecha budú na tomto dome výborné aj o 100 rokov. Aktuálni majitelia ho predávajú len preto, že sa sťahujú za svojimi dospelými deťmi na západ.

 

Pozemok:

Pozemok má rozlohu 1 688 m2, je rovinatý, má všetky inžinierske siete a aj vlastnú studňu. Celý pozemok je oplotený, pričom zadná časť pozemku je rozdelená na dve časti (jedna časť bola pôvodne výbeh pre hydinu). Na pozemku sa nachádzajú drobné hospodárske stavby – skleník, psia búda, kurník. Po záhrade je naťahané potrubie na polievanie záhrady či ovocných stromov. Miesto je priam ideálne pre pokojné bývanie a užívanie si spojenia s prírodou.

 

K pozemku vedie zo zadnej strany prístupová cesta (trávnatá). Viete ňou priniesť na pozemok zozadu materiál alebo tadiaľto vie prísť na pozemok traktor. V budúcnosti by sa mala dať urobiť samostatná prístupová cesta aj pre zadný pozemok.

 

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza na ulici Na záhumní na začiatku mestskej časti. Je to tichá ulica, kam chodia iba ľudia, ktorí tam bývajú a kuriéri. V rámci mestskej časti nájdete všetky obchody, školy a úrady, ktoré potrebujete pre pohodlné bývanie. Výborná dostupnosť do nemocnice, viacerých výrobných firiem (US Steel) či priemyselných parkov (Veľká Ida, Kechnec, pri Letisku – Immopark).

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Šaca
Ulica
Na záhumní
Rozloha
233 m2
Materiál
Tehla, kváder
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1688 m2
Cesta
Asfaltová
350 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím