Priestranný byt s pekným výhľadom

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Postupimská
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
92 200 €
Predané 01.09.2019

Predávame 3 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Postupimská v mestskej časti Dargovských hrdinov (Furča), Košice. Byt má 3 samostatné izby, veľkú loggiu a pekný výhľad na mesto. Hlavné charakteristiky bytu:

 

  • pôvodný stav,
  • predajom voľný,
  • možnosť kúpy na hypotéku,
  • samostatné a nepriechodné izby,
  • oddelená kuchyňa,
  • blízkosť detských ihrísk, obchodov a mhd zastávok,
  • panoramatické výhľady na mesto.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na Postupimskej ulici na 7. poschodí (nad bytom je byt) v zateplenej bytovke. Rozloha bytu je 67 m2 bez plochy loggie. K bytu patrí aj pivnica. Okná sú orientované na juh a sever. Dispozične má byt 3 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc, chodbu a loggiu. Loggia je orientovaná na juh s výhľadom na mesto.

 

Byt je v pôvodnom stave. Menené sú plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. Umakartové jadro je upravené, je na ňom keramický obklad a nová sanita.

 

Bytový dom je zateplený a sú menené aj stúpačky. Tento rok sa budú rekonštruovať balkóny (dlažba, omietka, zábradlia). Budúci rok je naplánovaná výmena výťahu a úprava spoločných priestorov.

 

Ponúkame Vám na predaj byt, ktorý si viete zrekonštruovať kvalitne a hlavne podľa seba. Samostatné izby umožňujú maximálne využiť priestor. Po úprave balkónov a spoločných priestorov budete mať pocit, že bývate v novostavbe. Okolie bytovky je vzdušné, poskytuje priestory na voľnočasové aktivity s deťmi (detské ihriská, futbalové ihrisko, cyklodráhy).

 

Lokalita: Postupimská ulica sa nachádza v hornej časti sídliska. V blízkom okolí sú potraviny, reštaurácie, fitnes centrum, lekári, školy, škôlky, pošta... Kompletné vybavenie pre pohodlné bývanie. MHD spojenie s mestom z oboch strán – 71, 72, 54, 15.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Postupimská
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
92 200 €
Predané 01.09.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím