Priestranný 4 izbový byt na Šafárikovej Triede v Košiciach

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Šafárikova trieda
Počet izieb
4
Rozloha
84 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
169 500 €
Predané 03.01.2024

Priestranný 4 izbový byt na Šafárikovej Triede v mestskej časti Košice – Západ (Terasa) je teraz k dispozícii na predaj. Tento byt s rozlohou 84 m2, sa nachádza na 6. poschodí z 7. a ponúka loggiu a pivnicu. Jeho orientácia na juh a sever zabezpečuje prirodzené osvetlenie po celý deň. Dispozične má byt kuchyňu, priestranný obývací priestor, 3 spálne, kúpeľňu s WC a chodbu. Tento bytový dom má zateplenú fasádu a novú strechu, pričom je plánovaná výmena výťahu v budúcom roku.

 

Byt prešiel staršou rekonštrukciou, no bol starostlivo zachovaný. Počas tejto rekonštrukcie bolo v byte zmenené jadro, sanita, kuchynská linka so spotrebičmi, zárubne s obkladmi, plávajúce podlahy, plastové okná a omietky. Týmto spôsobom je byt pripravený na pohodlné bývanie ihneď po presťahovaní.

 

Hlavné Výhody:

 

Priestrannosť: V tomto byte máte dosť miesta pre celú rodinu alebo aj kancelársky priestor podľa Vašich potrieb.

 

Ideálna Lokalita: Byt je situovaný v tichej lokalite s rýchlym prístupom k obchodom, školám a krásnym parkom s množstvom zelene, ideálnym na oddych.

 

Lokalita:

Šafárikova ulica v Košiciach ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlný život. Susedí s obchodným domom Terasa, kde nájdete rôzne obchody, reštaurácie a fitnes centrum. V okolí je niekoľko materských a základných škôl, detských ihrísk a miest na voľnočasové aktivity. Verejná doprava je v pohodlnej blízkosti a parkovanie okolo bytového domu je bezproblémové. Krásny park v blízkosti bytu ponúka príjemné miesto na oddych a relax.

 

Cena bytu: 169 500,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Naša advokátska kancelária sa postará o prípravu kúpnych zmlúv, overenie podpisov a katastrálne kolky. Okrem toho Vám radi pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisom energií po prevzatí bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Šafárikova trieda
Počet izieb
4
Rozloha
84 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
169 500 €
Predané 03.01.2024
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím