Priestranný 4-izbový byt, Húskova

Obec
Košice
Mestská časť
Košice KVP
Ulica
Húskova
Počet izieb
4
Rozloha
78 m2
Poschodie
4. z 8.
Balkón
Loggia
103 000 €
Predané 18.04.2019

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na ulici Húskova v mestskej časti Košice – KVP. Nachádza na 4. poschodí, samotný byt má rozlohu 78 m2 plus loggia. Byt je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami.

 

Byt si nájde majiteľa medzi ľuďmi, ktorí hľadajú:

  • priestranný byt pre rodinu,
  • byt, ktorý si môžu prerobiť podľa seba,
  • dobrú lokalitu s možnosťami na oddych a šport, 
  • byt s dobrou dostupnosťou do mesta,
  • príjemné a pohodlné bývanie.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 78 m2, nachádza sa na 3. poschodí z 8. V bytovom dome je výťah, stojí na medziposchodí. K bytu patrí aj zasklená loggia a pivnica. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Dispozične má byt 4 samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc  a priestrannú chodbu.

 

Lokalita: Na KVP je množstvo obchodov, škôl a iných inštitúcií, ktoré Vám uľahčia život. Cez cestu sa nachádza Lidl. V blízkosti je aj obchodné centru kde je Billa, drogéria, reštaurácia, fitnes centrum a banky. Neďaleko je tiež materská škôlka a základná škola. Parkovanie je pri bytovke a dobré MHD spojenie s mestom. Byt sa nachádza na okraji sídliska, vďaka čomu máte na skok do prírody. Neďaleko sa nachádza areál Čičky, tiež jazdecký areál a tenisové centrum.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a je možné naň čerpať hypotekárny úver.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice KVP
Ulica
Húskova
Počet izieb
4
Rozloha
78 m2
Poschodie
4. z 8.
Balkón
Loggia
103 000 €
Predané 18.04.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím