Priestranný 2-izbový byt s výborným potenciálom - Furča

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Postupimská
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
2. z 8.
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Veľká loggia
105 000 €
Predané 13.11.2023

onúkame na predaj byt, ktorý si premeníte na svoj domov podľa Vašich predstáv vo výbornej lokalite a na dobrom poschodí.

Na predaj je priestranný 2-izbový byt v mestskej časti Košice – Dargovských hrdinov. Byt sa nachádza na ulici Postupimská. Tento byt ponúka veľký potenciál pre tých, ktorí hľadajú priestor na vlastné úpravy a prispôsobenie podľa svojich predstáv. Nachádza sa na 2. z 8. poschodí v bytovom dome, ktorý nedávno prešiel rekonštrukciou a modernizáciou.

Základné informácie o byte:

Rozloha: 58 m²
Poschodie: 2. z 8.
Orientácia: Na juh a západ
Dispozícia: Dve priestranné spálne, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, chodba
Balkón: Veľká loggia
Stav bytu: Pôvodný stav, bez tiarch, predajom voľný
Bytový dom: Rekonštruovaný, nový výťah aj spoločné priestory

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, čo zahŕňa nový výťah, upravené spoločné priestory a zateplenie. Samotný byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Je predajom voľný a bez tiarch.

Tento byt má veľkú rozlohou, výbornú dispozíciu a tiež dobrú orientáciu. Je to ideálna investícia pre tých, ktorí si chcú vytvoriť svoj vlastný útulný domov podľa svojich predstáv bez kompromisov. Je to dobrý byt ako prvé bývanie pre jednotlivcov aj páry, s deťmi aj samostatne. K bytu patrí aj pivnica na prízemí.

 

Lokalita:

Postupimská ulica na Furči ponúka výbornú polohu. V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, školy, škôlky, obchody a zastávky MHD. Priamo pred bytovým domom je detské ihrisko a veľké parkovacie plochy. Len niekoľko metrov od bytového domu nájdete obchodné centrum Torysa s rôznymi menšími obchodmi a potravinami Fresh, ako aj základnú a strednú školu a futbalovú akadémiu. Zastávky MHD na oba smery (Tesco aj Aupark) sú priamo pri dome. Neďaleko od domu je aj lesopark, ideálne miesto na prechádzky či bicyklovanie.

Cena bytu: 105 000,- EUR

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti vrátane prípravy kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou a overenia podpisov. Radi Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Postupimská
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
2. z 8.
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Veľká loggia
105 000 €
Predané 13.11.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím