2 izbový byt s pekným výhľadom, Kurská

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Kurská
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
4. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
92 000 €
Predané 09.10.2019

Predávame 2 izbový byt v rekonštruovaný na ulici Kurská v mestskej časti Dargovských hrdinov (Furča), Košice. Byt má 2 samostatné izby, veľkú loggiu a pekný výhľad na mesto. Hlavné charakteristiky bytu:

 

  • rekonštruovaný byt,
  • predáva sa so zariadením,
  • predajom voľný,
  • možnosť kúpy na hypotéku,
  • samostatné a nepriechodné izby,
  • oddelená kuchyňa,
  • veľká loggia,
  • blízkosť detských ihrísk, obchodov a mhd zastávok.

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na Kurskej ulici na 4. poschodí. Rozloha bytu je 58 m2 bez plochy loggie, k bytu patrí aj pivnica. Okná sú orientované na juh a západ. Dispozične má byt 2 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc, chodbu a loggiu. Loggia je orientovaná na juh. Byt prešiel rekonštrukciou pred 6 rokmi (vrátane murovaného jadra).

 

Byt je v pôvodnom stave. Menené sú plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. Umakartové jadro je upravené, je na ňom keramický obklad a nová sanita.

 

Bytový dom je zateplený, má nový výťah a sú menené aj stúpačky. V súčasnosti prebieha rekonštrukcia balkónov (dlažba, omietka, zábradlia).

 

Ten byt je obľúbený vďaka svoj dispozícií (samostatné izby) a veľkej rozlohe (do kuchyne vojde aj jedálenský stôl). Na chodbe je veľká vstavaná skriňa, ktorá poskytuje dodatočný odkladací priestor. Byt sa predáva zariadený s nábytkom, ktorý vidíte na fotografiách. V kuchyni je vstavaná chladnička s mrazničkou a umývačka riadu. Oplatí sa prísť pozrieť osobne.

 

Lokalita: Kurská ulica sa nachádza na začiatku sídliska od Tesca. V blízkom okolí sú potraviny Lidl, reštaurácie, fitnes centrum, lekári, školy, škôlky, pošta, detské ihriská... Kompletné vybavenie pre pohodlné bývanie. Pred blokom je naozaj dostatok parkovacích miest, dobré MHD spoje.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Kurská
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
4. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
92 000 €
Predané 09.10.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím