Prenájom 3 izbového zariadeného mezonetu

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Hlavná ulica
Počet izieb
3
Rozloha
99 m2
Poschodie
2. z 2.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
1 000 €
Prenajaté 15.06.2022

 

Ponúkame na prenájom 3 izbový mezonet v novostavbe na Hlavnej ulici aj s parkovacím miestom. Podkrovný mezonet sa nachádza v pasáži Valentína, je na druhom poschodí v dome s výťahom.

 

Základné informácie: Mezonet má rozlohu 99 m2 a dve podlažia. Na dolnom podlaží je kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa a šatník. Na hornom podlaží je druhá kúpeľňa a dve spálne. Mezonet sa nachádza na  2. poschodí v bytovom dome s výťahom. Výťahom sa dostanete až do suterénu, kde je parkovacie miesto patriace k mezonetu.

 

Mezonet je kompletne zariadený od nábytku, cez elektroniku až po základné vybavenie kuchyne. V kuchynskej linke, robenej na mieru, sú zabudované všetky spotrebiče, vrátane umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. V byte je aj sprchovací kút, aj vaňa. Vykurovanie je plynovým kotlom, vďaka čomu sú stále nízke režijne náklady. V každej izbe sú klimatizačné jednotky, takže aj v lete sa tam príjemné býva. V prípade záujmu je možné sa dohodnúť na doplnení vybavenia bytu.

 

Navyše v cene nájmu je aj internetové pripojenie na optický internet od Telekomu a tiež 1 x do mesiaca upratovanie bytu. Byt Vám príde v cene nájmu upratať profesionálny upratovací servis.

 

Byt je ideálny pre pracujúcich jednotlivcov, mladé páry alebo rodiny s jedným dieťaťom, ktoré hľadajú dlhodobý prenájom. 

 

Lokalita: Hlavná ulica je centrum mesta Košice. Takže ste úplne v centre diania. Napriek tomu sa netreba obávať hluku, keďže ani jedno okno nie je otočené na Hlavnú či Mäsiarsku ulicu. Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži pre jedno auto.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby, za internet a upratovanie.

 

Mesačné nájomné je 1 000,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 1 200,- EUR

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Hlavná ulica
Počet izieb
3
Rozloha
99 m2
Poschodie
2. z 2.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
nie je
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
1 000 €
Prenajaté 15.06.2022
Poznámky