Prenájom 3 izbového tehlového bytu

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Haviarska
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
1. z 4.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
áno
850 €
Prenajaté 30.08.2022
iframe

Ponúkame na prenájom 3 izbový zariadený byt v mestskej časti Staré mesto – Haviarska ulica. Byt má rozlohu 64 m2 a nachádza sa na 1. poschodí, v bytovom dome bez výťahu a s balkónom.

 

Byt je kompletne rekonštruovaný, má dve samostatné izby, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu a wc. Prenajíma sa zariadený s nábytkom, ktoré vidíte na fotografiách. Byt má kompletne zariadenú kuchyňu, nábytok v obývačke. V spálni je vstavaná skriňa a posteľ s úložným priestorom. V druhej spálni je detský nábytok. Na chodbe je ďalší úložný priestor. V byte je moderná kúpeľňa a wc so spŕškou. Na balkóne je markíza. V byte je zabezpečené upratovanie raz do mesiaca prostredníctvom upratovacieho servisu.

 

Byt je vhodný pre pracujúcich, mladé páry (bez domácich zvierat), či rodiny s deťmi, ktoré hľadajú dlhodobý prenájom. Byt ponúka pokojné bývanie, ale aj aktívny oddych po práci.

 

Lokalita: Haviarska ulica sa nachádza len pár metrov od Hlavnej ulice. V okolí nájdete všetko potrebné pre pohodlné bývanie ako obchody, reštaurácie, fitnes centrá, zábavné podniky. Pre aktívny oddych je blízko Mestský park, plaváreň a športoviská. Parkovanie je formou rezidentských kariet.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby, vrátane internetu.

 

Mesačné nájomné je 850,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 1200,- EUR

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Haviarska
Počet izieb
3
Rozloha
64 m2
Poschodie
1. z 4.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
áno
850 €
Prenajaté 30.08.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím