Prenájom 1 izbového zariadeného bytu

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Šafáriková trieda
Počet izieb
1
Rozloha
28 m2
Poschodie
4. z 7.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
nie
475 €
Prenajaté 11.10.2022

Ponúkame na prenájom 1 izbový zariadený byt v mestskej časti Košice – Západ (Terasa) – Šafáriková trieda. Byt má rozlohu 28 m2 a nachádza sa na 4. poschodí v bytovom dome s výťahom bez balkóna.

 

Stav bytu: Byt je rekonštruovaný, má murované jadro, drevené podlahy a je novo vymaľovaný. Bytový dom je zateplený a má nový výťah.

 

Zariadenie bytu: V izbe je nový nábytok – rozkladací gauč, komoda, jedálenský stôl (dá sa použiť aj ako pracovný), dve stoličky, skriňa, smart televízor. V kuchyni je staršia kuchynská linka, plne zariadená, je tam chladnička, mikrovlná rúra. V kúpeľni je sprchovací box, práčka a toaleta. Na chodbe je skriňa. Pred bytom je kumbál na odkladanie vecí.

 

Byt je vhodný pre pracujúcich alebo mladé páry (bez domácich zvierat), ktoré hľadajú dlhodobý prenájom. Byt ponúka pokojné bývanie, ale aj aktívny oddych po práci.

 

Lokalita: V okolí je veľa zelene, ihriská, obchodné centrum, reštaurácia, bowling, Fresh, MHD zastávky. Lokalita ponúka pokojné bývanie s výhodami bývania v meste.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby, vrátane internetu.

 

Mesačné nájomné je 475,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 600,- EUR

 

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Šafáriková trieda
Počet izieb
1
Rozloha
28 m2
Poschodie
4. z 7.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
nie
475 €
Prenajaté 11.10.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím