Prenájom 1 izbového bytu, Novostavba-Panoráma, Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Jelšová
Počet izieb
1
Rozloha
31 m2
Poschodie
1
Stav bytu
novostavba
Balkón
áno
550 €
Prenajaté 13.05.2022

 

Ponúkame na prenájom práve dokončený moderný byt v novostavbe. Zariadený 1 izbový byt je na ulici Jelšová, v mestskej časti Dargovských hrdinov (Furča), v časti Panoráma. Tento krásny byt sa nachádza v žiadanej lokalite v uzavretom dvore a s vlastným parkovacím miestom.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 31 m2 a nachádza sa na 1. poschodí, v bytovom dome s výťahom. K bytu patrí balkón s východnou orientáciou, s výhľadom na Slanské vrchy. V byte je ešte jedno francúzske okno.

 

Byt sa nachádza v novostavbe a bol čerstvo dokončený. V byte poli použité kvalitné materiály a je kompletne zariadený. V kuchynskej linke, robenej na mieru, sú zabudované všetky spotrebiče vrátane umývačky riadu, chladničky, práčky a vybavenia. V izbe je rozťahovací gauč, smart TV, skriňa a jedálenský stôl, ktorý môže slúžiť aj ako pracovný a na chodbe je vstavaná skriňa. Vykurovanie bytu je podlahovým kúrením.

 

Byt je ideálny pre pracujúcich jednotlivcov alebo mladé páry (bez domácich zvierat), ktoré hľadajú dlhodobý prenájom. Byt ponúka pokojné bývanie, ale aj aktívny oddych po práci.

 

 

Lokalita: Panoráma je úspešný developerský projekt na Furči. Bytový dom sa nachádza v uzavretom areáli, v ktorom je veľa zelene a tiež priestor na relax či oddych s priateľmi. Panoráma má MHD spoje s mestom a k Auparku to máte len pár minút autom.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby, bez platby za internet.

 

Mesačné nájomné je 550,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 700,- EUR.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Jelšová
Počet izieb
1
Rozloha
31 m2
Poschodie
1
Stav bytu
novostavba
Balkón
áno
550 €
Prenajaté 13.05.2022
Poznámky