Prenájom 2 izbového luxusného bytu

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Fatranská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
3. z 4.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
Loggia
800 €
Prenajaté 25.10.2022

Ponúkame na prenájom moderný a zariadený 2 izbový byt v novostavbe. Tento nádherne zariadený byt poskytuje všetko, čo potrebujete k pohodlnému bývaniu. Je kompletne zariadený a je v novostavbe Nová Terasa, ktorá je známa svojou kvalitou a dobrou polohou. K bytu si môžete prenajať parkovacie miesto v podzemnej garáži alebo vonkajšie státie.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 52 m2 a nachádza sa na 3. poschodí v bytovom dome s výťahom. K bytu patrí aj kumbál. Loggia s rozlohou 4,5 m2 je orientovaná do pokojného dvora na západ.

 

Zariadenie: Byt sa prenajíma zariadený s nábytkom tak, ako je na fotografiách. Kuchynská linka je robená na mieru a má zabudované všetky užitočné spotrebiče vrátane mikrovlnnej rúry a umývačky riadu. Je kompletne vybavená aj riadom, príbormi, hrncami a všetkým, čo potrebujete k príprave jedla a stolovaniu. V obývačke je pohodlný polohovateľný gauč, televízor, jedálenský stôl a aj robotický vysávač iRobot Roomba 3. V spálni je pohodlná posteľ s úložným priestorom a tiež vstavaná skriňa. Druhá vstavaná skriňa je na chodbe. V kúpeľni nájdete vaňu so zástenou na sprchovanie a práčku. Na loggii je vonkajší nábytok.

Byt je ideálny pre zaneprázdnených pracujúcich, ktorí potrebujú byt, kde sa dá rovno nasťahovať. V tomto dome Vás počas bývania nebude nikto rušiť, všetci susedia sú tiež úspešní zaneprázdnení pracujúci. Nájom je vhodný pre nefajčiarov bez domácich zvierat.

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Fatranskej ulici na Novej Terase, ktorá sa nachádza za Novou nemocnicou. V areáli Nová Terasa je veľa zelene a miest na aktívny či pasívny oddych. Za pár minút ste peši v centre mesta alebo autom na obchvate.

 

Nájomné za mesiac je vrátane zálohových platieb za služby a tiež internetu.

 

Mesačné nájomné je 800,- EUR. Potrebné je zložiť aj depozit 1200,- EUR.

Byt je voľný od 01.09.2023.

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Západ
Ulica
Fatranská
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
3. z 4.
Stav bytu
Zariadený
Balkón
Loggia
800 €
Prenajaté 25.10.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím