Predaj budovy bývalej Jednoty

Obec
Bačkovík
Rozloha
270 m2
Materiál
Tehla + železobetón
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1000 m2
Cesta
Asfaltová
39 750 €
Predané 27.11.2018

Predaj podnikateľskej budovy v obci Bačkovík, vzdialenej 20 km od Košíc. Bývalá budova Jednoty je umiestnená v strede obce na hlavnej ceste. Je rozdelená na dve časti a dnes sa tam prevádzkujú potraviny. Hlavné výhody budovy sú:

 

  • Veľký objekt aj pre dve samostatné prevádzky,
  • Parkovisko pred objektom,
  • Vlastný veľký pozemok aj za budovou,
  • Nízka cena – nízke investičné riziko,
  • Možnosť prenájmu celého objektu alebo časti.

 

Základné informácie: Budova má obdĺžnikový charakter a rovnú strechu. Konštrukcia budovy je z tehloblokov s železobetónovými stropnými doskami. Strecha je z asfaltových pásov IPA.  Budova má dve podlažia – prízemie a je čiastočné podpivničená. Pred budovou je spevnená plocha. Celková zastavaná plocha je cca 400 m2. Úžitková plocha budovy na prízemí je 270 m2, pivničné priestory majú úžitkovú plochu 61 m2 a spevnená plocha pred objektom 70 m2. Stropy majú výšku 3,2 m. Budova bola daná do užívania v roku 1967.

 

Budova je rozdelená na dve samostatné prevádzky – predajňa potravín a bar. Potraviny majú predajnú plochu, 3 skladovacie priestory, kanceláriu a wc. Celková úžitková plocha je 131 m2. Potraviny sú v súčasnosti v prevádzke.

Bar je rozdelený na miestnosť s barom, prevádzku, dámske a pánske wc, kuchynku, dva sklady, kanceláriu a 3 pivničné miestnosti. Celková úžitková plocha bez pivnice je 139 m2.

 

Vykurovanie priestorov je cez kachle na tuhé palivo. Objekt je napojený na elektrickú sieť, obecný vodovod a odpad je riešený formou žumpy a kanalizácie. V obci nie je plyn.

 

Potrebná je rekonštrukcia fasády budovy a priestorov baru.

 

Budova stojí na vlastnom pozemku s rozlohou 1 000 m2. Je oplotený a je umiestnený za budovou. Pozemok je rovinatý.

 

Lokalita: Obec Bačkovík leží v okrese Košice – okolie.  Má okolo 550 obyvateľov. V obci sa nachádza obecný úrad, kostol, prvostupňová základná škola, materská škola, ihrisko. Obec je pekne udržiavaná.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Bačkovík
Rozloha
270 m2
Materiál
Tehla + železobetón
Stav domu
Pôvodný
Rozloha pozemku
1000 m2
Cesta
Asfaltová
39 750 €
Predané 27.11.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím