Predaj 3i pražského bytu, Turgenevova ul., Košice – Juh

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Turgenevova
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
2.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
95 000 €
Predané 15.10.2017

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Turgenevovej ulici v Košiciach. Tento pražský typ bytu sa nachádza na druhom poschodí.

 

Tento byt je vhodný práve pre Vás, ak:

  • hľadáte pražský typ bytu s väčšou rozlohou,
  • chcete byt s veľkou loggiou orientovanou do parku,
  • ak hľadáte nový domov pre Vašu rodinu.

 

Základné informácie: Ponúkaný 3 izbový byt sa nachádza na 2. poschodí zo 7. a má rozlohu 72 m2. Byt pozostáva z 2 samostatných izieb, obývačky, kuchyne a veľkej kúpeľne spojenej s wc. V kúpeľni je rohová vaňa, sprchový kút a dve umývadlá. Tento byt má taktiež loggiu, špajzu pred bytom a pivnicu v suteréne. Orientácia bytu je východ - západ.

 

Byt bol počas posledných 2 rokov postupne rekonštruovaný. Táto rekonštrukcia zahŕňala - nové plastové okná, zasklenie balkóna, výmena interiérových dverí a zárubní za drevené, stierky v izbe a na chodbe, vstavaná skriňa, výmena sprchového kútu a bezpečnostné dvere.

 

Jedinečnosť bytu: Byt je príjemný s pekným výhľadom na park a detské ihrisko. V byte sa nachádza veľká kúpeľňa, v ktorej sú dve umývadlá, rohová vaňa a sprchový kút, čo ocení najmä viacčlenná rodina pri rannom zhone do školy a do práce.

 

Pretože ide o pražský typ bytu, v byte nie sú nosné steny, čo Vám vytvára priestor do budúcnosti pre prípadné zmeny dispozície bytu. Tento byt Vám spolu s pekným výhľadom ponúka príjemný domov.

 

Bytový dom je zateplený, má rekonštruované spoločné priestory a nový výťah.

 

Lokalita: Byt sa nachádza v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. Neďaleko sa nachádza Stará nemocnica, obchodné centrá, zastávky autobusov. Hneď vedľa bytového domu je veľké parkovisko.

 

Byt bude k dispozícii od 1.11.2017, obhliadky sú možné už teraz.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo – kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Turgenevova
Počet izieb
3
Rozloha
72 m2
Poschodie
2.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
95 000 €
Predané 15.10.2017
Poznámky