Predaj – 3 izbový byt, pôvodný stav s loggiou, Južná trieda

Obec
Košice
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
3
Rozloha
73 m2
Poschodie
1/12
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
159 990 €
Predané 01.12.2021

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v “hviezdici“ na Južnej triede - len kúsok od centra mesta. Byt je v udržiavanom pôvodnom stave s loggiou a šatníkom. Ideálny pre rodiny s deťmi.

 

Základné informácie:

Rozloha bytu – 73 m2
Poschodie – 1. z 12.
Loggia – áno
Pivnica – áno
Stav bytu – pôvodný stav
Šatník – áno
Vlastníctvo – osobné, možné kúpiť na hypotekárny úver

 

Bytový dom je zateplený (energetický certifikát B), stúpačky sú menené a rekonštruovaný bol aj výťah.

 

Je to ideálny byt pre mladé rodiny. Pod bytom sa nachádzajú pivnice, takže Vaše deti nebudú nikomu dupať nad hlavou. Izby sú priestranné a je možné v nich vytvoriť dostatok úložného priestoru a pritom zanechať dosť miesta na fungovanie či hranie. V byte je aj šatník, kde môžete uložiť všetko od zimných kabátov, lyží, bicyklov až po domáce spotrebiče. Kuchyňa je oddelená od obývačky, takže Vaša návšteva neuvidí hrnce na sporáku.

 

 

Byt je voľný, bez tiarch a pripravený k odovzdaniu novému majiteľovi. Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na ulici Južná trieda v mestskej časti Košice Juh. V okolí bytu sú detské ihriská, školy, škôlky. Cez cestu je OC Astória, kde nájdete potraviny, mäsiareň, poštu, rozličné obchody a tiež fitnes centrum. Pred Astóriou je trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím. Ak bývate v tomto byte auto ani nepotrebujete, lebo všetko máte po ruke či v dosahu MHD. Všade Vás dostanú električky a bez stresu v zápchach. Tí ktorí auto majú ho zaparkujú v okolí bloku.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Ulica
Južná trieda
Počet izieb
3
Rozloha
73 m2
Poschodie
1/12
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
159 990 €
Predané 01.12.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím