Predaj 2 izbového bytu, Národná trieda, Košice - Sever

Obec
Košice
Mestská časť
Sever (Mier)
Ulica
Národná trieda
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
4. z 5.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Nie
97 500 €

Predávame rekonštruovaný 2 izbový byt na ulici Národná trieda v mestskej časti Košice – Sever, Mier. Byt má výbornú polohu, dobrú rozlohu a je v osobnom vlastníctve.

 

Základné informácie: Klasický 2 izbový byt s rozlohu 54 m2 s dvoma samostatnými izbami. Nachádza sa na 4. poschodí z 5, bez výťahu a bez loggie (no s výhľadom na zeleň). Dispozične má byt dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc a chodbu. Okná sú orientované na západ (do dvora, nie na cestu). Bytový dom je zateplený, má menené stúpačky a novú strechu. Energetický certifikát budovy je B.

 

Rekonštrukcia bytu prebehla v dvoch etapách. V prvej skoršej etape boli v byte menené rozvody (elektriny, vody a odpadu), murovalo sa jadro, menila sa sanita v kúpeľni, omietky v izbách, radiátory a plastové okná.

V druhej (nedávnej) etape rekonštrukcie boli v byte dané plávajúce podlahy v izbe a kuchyni, vstavané skrine v izbe a chodbe a namontovala sa nová kvalitná kuchynská linka.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je ho možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

Je to ideálny byt pre jednotlivcov aj páry. Je vhodný ako štartovací byt či ako investícia na dlhodobý prenájom.

Lokalita: Byt sa nachádza v blízkosti križovatky ulíc Národná trieda a Hlinkova. Vďaka tomu máte výbornú dostupnosť do centra mesta či na obchvat Košíc. V pešej dostupnosti je Billa, trhovisko, drogéria, lekáreň, fitness centrum, škola aj škôlka, čerpacia stanica, Pizza Domček. Neďaleko je park Anička, tenisové kurty, kúpalisko či cyklotrasa. Výborné MHD spojenie s celým mestom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever (Mier)
Ulica
Národná trieda
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
4. z 5.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Nie
97 500 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím