Pohodlný a moderný byt na predaj v Košiciach Sever

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Lomnická
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2 m2
Poschodie
2. z 2.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie je
175 000 €
Predané 25.09.2023

Túžite po pokojnom bývaní v blízkosti prírody aj centra mesta? Máme pre Vás skvelú ponuku! Predáme Vám útulný a zrekonštruovaný 2,5-izbový byt o rozlohe 55 m2 na Lomnickej ulici v mestskej časti Košice Sever, konkrétne v časti Podhradová.

 

Tento úžasný byt sa nachádza na druhom poschodí v bytovom dome, kde sú celkovo len štyri byty, čo Vám garantuje pokoj a súkromie, ktoré oceníte po náročnom dni. Byt je ideálny pre páry, rodiny či jednotlivcov, ktorí hľadajú priestor pre svoje sny a predstavy.

 

Byt má viacero výhod. Disponuje dvoma priestrannými spálňami, peknou kuchyňou spojenou s obývačkou, čo vytvára príjemné miesto pre oddych a relax počas dlhých večerov. Kúpeľňa je elegantná a prakticky spojená s WC, aby bol v byte využitý každý priestor.

 

Ale to nie je všetko! K bytu patrí aj veľká pivnica, kde si môžete uskladniť veci, ktoré nepotrebujete denne. V cene bytu je zahrnutá aj garáž, v ktorej bez problémov zaparkujete svoje auto či motorku a ušetríte si čas pri hľadaní parkovacieho miesta. Pre milovníkov prírody a oddychu je ideálna záhradka za bytom s posedením a hojdačkou, kde môžete stráviť príjemné chvíle so svojimi blízkymi a priateľmi.

 

Vedzte, že z tohto bytu je blízko nielen do centra mesta, ale aj k prírode. V okolí bytu nájdete tiež všetko, čo potrebujete pre pohodlné a pokojné bývanie - obchody, školy a škôlky. Okrem toho, v tesnej blízkosti bytu sa nachádza rekreačná oblasť Anička, kde nájdete kúpalisko, tenisové kurty a areál pre deti. Máte tak možnosť aktívne tráviť voľný čas s rodinou a priateľmi pri športových aktivitách alebo relaxovať pri osviežujúcom plávaní na kúpalisku.

 

Nehľadajte ďalej! Tento byt je tou správnou voľbou pre Vás! Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a staňte sa súčasťou príjemnej komunity v tejto výbornej lokalite. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zavolajte nám ešte dnes.  

 

Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte:

Ing. Tomáš Kažimír

0948 260 339

tomas@tomaskazimir.sk

 

Tešíme sa na Vás!

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Lomnická
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2 m2
Poschodie
2. z 2.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie je
175 000 €
Predané 25.09.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím