Novostavba rodinného domu

Obec
Rudník
Rozloha
110 m2
Stav domu
Novostavba
Rozloha pozemku
650 m2
Cesta
asfaltová
118 000 €
Predané 02.07.2020

Predávame novostavbu rodinného domu v obci Rudník, okres Košice – okolie. Jedná sa o jednopodlažnú stavbu (bungalov) so štyrmi obytnými miestnosťami a terasou. Dom sa predáva v stave holodomu, no je ho možné kúpiť aj v zhotovení na kľúč.

 

Je to samostatne stojaci dom na peknom pozemku s rozlohou 653 m2. Stavba je postavená z kvalitných materiálov v tichej obci Rudník. Rudník sa nachádza cca 25 min. jazdy autom od Košíc v oblasti Slovenského Rudohoria. Obec ponúka krásne prostredie prírody, ničím nerušené bývanie a pritom s lepšou dostupnosťou do centra Košíc než z Krásnej nad Hornádom.

 

Základné informácie: Moderný samostatne stojaci dom so zastavanou plochou 110 m2. Dispozične má dom 4 izby rozdelené na 3 spálne a obývačku spojenú s kuchyňou, kúpeľňu, WC, chodbu, predsieň a terasu.

 

Dom je postavený z tehál na betónových základoch. Základy domu sú odizolované od spodnej vody. Strecha domu je plechová a má mierny sklon. Dom je zateplený od strechy, cez obvodové múry až po spodnú tepelnú izoláciu od základov. Hotové sú už vonkajšie omietky aj s farebným náterom. Z južnej časti domu sú francúzske okná, z ktorých bude výstup na terasu.

Interiér domu bude dokončený ako holodom. Dokončené budú steny s omietkou, podlahy, betónové potery, sadrokartónové stropy, natiahnuté elektrické rozvody (220/380) s osadenými vypínačmi a zásuvkami. Rozvody vody a odpadu dotiahnuté do kuchyne, kúpeľne a wc. V kúpeľni bude príprava na vaňu/sprchovací kút, umývadlo a práčku. Nainštalovaný elektrický kotol, plastové okná a vchodové dvere. Dom nemá pôjd ani suterén.

Pozemok má rozlohu 653 m2. Bude oplotený a s terénnymi úpravami.  Pozemok bude zarovnaný do mierneho sklonu. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, vodovodná prípojka, betónová žumpa. Nachádza sa v hornej časti obce. K domu a okolo domu bude urobená zámková dlažba. Bude plniť funkciu chodníka a tiež státia pre auto.

 

Dom ponúka moderné bývanie v tichom prostredí vidieka v blízkosti prírody.

 

V cene domu sú všetky revízne správy, tlakové skúšky, záručné listy a tiež kolaudácia domu na náklady staviteľa.

 

V realizácií domu na kľúč bude dom kompletne dokončený okrem kuchynskej linky. Dokončené budú podlahy, interiérové dvere, obklady v kúpeľni a sanita.

 

Cena domu v stave holodom: 128 000,- EUR

Cena domu na kľúč: 138 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo pri vybavení úveru.

 

Obec
Rudník
Rozloha
110 m2
Stav domu
Novostavba
Rozloha pozemku
650 m2
Cesta
asfaltová
118 000 €
Predané 02.07.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím