Na predaj rodinný dom v obci Ruskov

Obec
Ruskov
Ulica
Staničná
Materiál
kváder
Rozloha pozemku
930 m2
125 000 €

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Ruskov! Tento rodinný dom sa nachádza na malebnom pozemku o rozlohe 930 m2 a predstavuje ideálne miesto pre váš vysnívaný domov.

 

Základné informácie: Dom bol postavený v roku 1970 z kvádrov a má zachovalú sedlovú strechu z eternitu. Nachádza sa v pôvodnom stave, no vyžaduje rekonštrukciu a modernizáciu. Dom je dvojpodlažný a disponuje úložným priestorom na pôjde.

 

Prvé poschodie s rozlohou 70 m2 zahŕňa kuchyňu, dve ďalšie miestnosti, kotolňu s kotlom na tuhé palivo a sklad. Druhé poschodie s rozlohou 84 m2 ponúka 4 miestnosti, kúpeľňu a sklad.

 

Táto nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod a elektrinu, čo zabezpečuje základné pohodlie. Avšak, s cieľom dosiahnuť vyšší komfort, je potrebné vybudovať žumpu a WC priamo v dome. Tieto úpravy vám poskytnú pohodlie pre vás a vašu rodinu.

 

Pozemok s rozlohou 930 m2 je mierne svahovitý a oplotený. Nachádza sa tu aj garáž a sklad/dielňa pre šikovných majstrov. Okrem toho, na pozemku nájdete aj studňu. Pred domom je dostatok priestoru pre pestovanie zeleniny a za domom je príjemné miesto pre oddych s rodinou.

 

Celková predajná cena tejto nehnuteľnosti je stanovená na 125 000 eur, čo predstavuje výbornú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú atraktívny dom v príjemnom prostredí za dostupnú cenu.

 

Lokalita: Obec Ruskov je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia po pokojnom a príjemnom prostredí na bývanie. Okrem príjemného prostredia a nádhernej prírody v okolí, obec ponúka aj základnú občiansku vybavenosť, ako je základná škola, materská škôlka, potraviny, pošta a zdravotné stredisko. V obci nájdete aj rôzne obchody, a potraviny sú otvorené aj v nedeľu doobeda.

 

Nenechajte si ujsť túto príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Ruskov. Kontaktujte nás čo najskôr a dohodnite si obhliadku tohto útulného domova. Veríme, že v ňom nájdete svoje vysnívané miesto pre spokojný život.

 

Obec
Ruskov
Ulica
Staničná
Materiál
kváder
Rozloha pozemku
930 m2
125 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím