Na predaj rodinný dom v obci Ruskov

Obec
Ruskov
Rozloha
104 m2
Stav domu
Holodom
Rozloha pozemku
640 m2
230 000 €
Predané 01.12.2023

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Ruskov, v blízkosti diaľnice a Košíc. Máte možnosť vlastniť dom, ktorý je šikovne navrhnutý, energetický úsporný a nachádza sa v strediskovej obci. Dom sa nachádza v novej časti dediny, na konci novej slepej ulice a je obklopený prírodou. Šikovný pozemok má rozlohou 640 m2 a ponúka dostatok priestoru pre oddych aj menšiu záhradku.

 

V dome je všetko potrebné pre pohodlný život. Celkovo má dom 130 m2 zastavanej plochy a 104 m2 úžitkovej plochy. Je rozdelený na dennú a nočnú časť, disponuje 3 spálňami, obývačkou spojenou s kuchyňou, kúpeľňou s wc, samostatným wc, špajzou, technickou miestnosťou a veľkou chodbou.

 

Moderný dom je postavený na železobetónových základoch. Vonkajšie obvodové múry sú z tvárnic Porfix, zateplené polystyrénom a na dome je fasádna omietka. Strecha je rovná so zateplením z polystyrénu (o hrúbke 40 cm) a ako krytina bola použitá fólia Fatrafol. Interiér domu je pripravený na finálne úpravy. Na stenách sú omietky a sú vymaľované na základnú bielu farbu. V izbách je naťahaná elektroinštalácia, vypínače, zásuvky a v každej izbe je dotiahnutý aj ftp kábel na internet či televíziu. V dome je tiež urobený odpad a voda. Je predpríprava pre kuchyňu a kúpeľňu. Technická miestnosť je už pripravená a má aj položenú dlažbu.

 

Dom má vykurovanie cez podlahové kúrenie (voda), ktorú zohrieva tepelné čerpadlo značky NIBE. Jedná sa o najlacnejší spôsob bezstarostného vykurovania. Je postavený v energetickej triede A0, čo Vám zabezpečí nízke náklady na prevádzku domu. V dome príprava aj na klimatizáciu, vonkajšie osvetlenie a prívod vody na fasádu domu z vonku.

 

Na pozemku je elektrická prípojka aj s elektromerom, železobetónová žumpa (10 m3) a tiež kopaná studňa do hĺbky 12 m so zásobníkom vody až 10 000 litrov. Na pozemku je prípojka na kanalizáciu a obecný vodovod. Súkromná príjazdová cesta k domu je spevnená makadamom. Cesta bude dokončená s asfaltovým povrchom, chodníkom, verejným osvetlením a optickým internetom od Antiku na náklady developera v jari 2024.

 

Cena domu v štádiu na holodom s tepelným čerpadlom je 230 000 €.

 

Po dohode je možné dokončiť dom do štádia na kľúč (bez kuchynskej linky). V stave na kľúč bude dom napojený na studňu cez čerpadlo aj s filtrami vody, dokončená kúpeľňa (obklady, podlahy, vaňa, sprchovací kút, umývadlo, wc), dokončené samostatné wc, plávajúce podlahy v celom dome a interiérové dvere. Dokončený bude aj obklad z vonku domu a tiež položená dlažba na vonkajších schodoch. Farby a vzory materiálov si môžete vybrať vy.

 

Cena domu v štádiu na kľúč je 250 000 €.

 

Kúpu domu (či už vo verzii holodom alebo stave na kľúč) môžete financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Dom si môžete zarezervovať aj na dlhšie obdobie (v prípade ak potrebujete zdokladovať príjem alebo predať nehnuteľnosť, v ktorej aktuálne bývate).

 

Lokalita: Obec Ruskov je ideálnym miestom pre tých, ktorí túžia po pokojnom a príjemnom prostredí na bývanie. Okrem príjemného prostredia a nádhernej prírody v okolí, obec ponúka aj základnú občiansku vybavenosť, ako je základná škola, materská škôlka, potraviny, pošta a zdravotné stredisko. V obci nájdete aj rôzne obchody, a potraviny sú otvorené aj v nedeľu doobeda. Ruskov sa nachádza 20 km od Košíc, 4 km od diaľničného privádzača.

 

Nenechajte si ujsť túto príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Ruskov. Kontaktujte nás čo najskôr a dohodnite si obhliadku tohto útulného domova. Veríme, že v ňom nájdete svoje vysnívané miesto pre spokojný život.

 

Obec
Ruskov
Rozloha
104 m2
Stav domu
Holodom
Rozloha pozemku
640 m2
230 000 €
Predané 01.12.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím