Kompletne rekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Krosnianska
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
115 000 €
Predané 19.08.2020

Predávame kompletne rekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou na Krosnianskej ulici v mestskej časti Košice – Dargovských hrdinov. Nádherný byt na výbornom mieste s krásnym výhľadom.

 

Základné informácie - 3 izbový byt s rozlohou 67 m2 plus loggia 4 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8. s výťahom. Orientácia bytu je na východ a západ. Dispozične má byt samostatnú kuchyňu, obývačku, dve spálne, kúpeľňu, samostatné wc a loggiu. Bytový dom je zateplený, má menené stúpačky a je nová strecha. Energetický certifikát budovy je B. Bytový správca je SBD III a mesačné náklady správcovi sú 195 eur (fond opráv, zálohové platby za teplo a vodu).

 

V rámci rekonštrukcie boli v byte robené:

  • plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba,
  • murované jadro, nové keramické obklady,
  • nová sanita v kúpeľni a nová kuchynská linka,
  • elektrické rozvody v celom byte,
  • nové omietky, dvere,
  • vstavané skrine.

 

Je to ideálny byt pre rodiny vďaka svojej rozlohe a polohe. V okolí je všetko, čo potrebujú mladé rodiny s deťmi. Samotný byt je krásne rekonštruovaný a celý zladený od podláh cez skrine, dvere až po kúpeľňu. Predáva sa bez nábytku. Hoci rekonštrukcia prebehla pred 10 rokmi, byt je vo výbornom stave. Okná z izieb sú otočené na západ a poskytujú nádherné výhľady na mesto a zeleň pod bytom. Do tohto domu sa stačí len nasťahovať – majitelia ho celý čerstvo vymaľovali.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je ho možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Lokalita – Krosnianska ulica sa nachádza v strede mestskej časti Dargovských hrdinov (Furča). V blízkosti je poliklinika, škôlka, základná škola, umelecká škola, gymnázium, športové ihriská, detské ihriská, potraviny, pošta, posilňovňa, pizzeria a iné. Za domom začína lesopark furča. MHD spojenia oboma smermi – Tesco aj Aupark. Parkovanie je verejné pod blokom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Krosnianska
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
7. z 8.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
115 000 €
Predané 19.08.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím