Jedinečný byt - Tr. SNP

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Tr. SNP
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
VP
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Nie
58 000 €
Predané 10.11.2014

V Októbri Vám predstavujem unikátny 2 izbový byt na ulici Tr. SNP, v mestskej časti Košice Západ. Byt sa nachádza v blízkosti za OC Terasa v blízkosti ulíc Muškátová a Bernolákova. Tento byt ocenia najmä

 

  • aktívni ľudia
  • ak hľadáte svoje ideálne prvé bývanie
  • tí, ktorí majú radi pohodlie
  • nechcete riešiť sťahovanie
  • máte radi moderný štýl rekonštrukcie

 

Základné informácie o byte 2 izbový byt o rozlohe 52 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zateplenom bytovom dome a je bez balkóna. V byte je šatník. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala murované jadro, kde sa spojením kúpeľne a wc získal dodatočný priestor. V kúpeľni bola osadená nová sanita a elektrické podlahové kúrenie. Nová kuchynská linka pre náročných je s barovým pultom, stavanou elektrickou rúrou a zásuvkami z dorazmi, ktoré ich chránia pred opotrebovaním. V byte sú nové elektrické rozvody, nové plávajúce podlahy, plastové okná, a drevené obklady zárubní s posuvnými dverami. Orientácia bytu je Sever-Západ.

 

Jedinečný byt Rekonštrukcia bytu trvala 3 mesiace a bola urobená až do pôvodného panelu. Byt je priestranný a ideálny pre jednu osobu ako aj pár. Tým, že interiérové dvere sú posuvné šetrí sa miesto v byte a je aj poskytnuté súkromie. Tento byt si Vás získa od prvého momentu a je možné ho kúpiť aj zariadený s nábytkom.

 

Lokalita Byt sa nachádza v širšom centre mesta, pred Tr. SNP. V blízkosti bytu sú MHD zastávky: 6, 9, RA3-4-7, 71, 72. Obchodné centrá Terasa a Galéria.

 

Je to príjemný byt, ktorý Vás osloví od prvej chvíle.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálne mapy), kúpne zmluvy, overenie podpisov - kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Tr. SNP
Počet izieb
2
Rozloha
52 m2
Poschodie
VP
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Nie
58 000 €
Predané 10.11.2014
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím