Historický byt v Starom meste, Hlavná ulica, Košice

Prenajaté 1.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Hlavná
Počet izieb
3
Rozloha
105 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
800 €

Ponúkame na prenájom rekonštruovaný, nezariadený byt s historickým nádychom. Byt má zachované pôvodné parkety a vysoké stropy. Nachádza sa na Hlavnej ulici, priamo v centre mesta Košice. Ak túžite vychutnávať si rannú kávičku v historickej časti pešej zóny, tento byt je ako stvorený pre Vás.

Základné informácie: Byt má 3 izby a rozlohu 105 m2. Nachádza sa na prvom poschodí. Orientácia bytu je na východ a západ. Byt je svetlý a nachádza sa priamo oproti Vedeckej knižnici. Dispozične má byt kuchyňu, dve samostatné obytné miestnosti a jednu priechodnú, kúpeľňu spojenú s WC a chodbu. Do bytu si môžete priniesť svoj nábytok, je teda na Vás, do akého štýlu si ho zariadite. Ide o klasický starý tehlový meštiacky bytový dom.

 

Lokalita: Tento byt má vynikajúcu polohu v historickom centre mesta. Nachádza sa v pešej zóne. Bývanie v centre mesta ocenia či už mladé páry alebo rodiny s deťmi. V blízkosti sa nachádza Aupark, OD Urban, OD Dargov, parky pre pokojné posedenie pri fontáne. Kúsok od bytu sú potraviny, reštaurácie, lekárne, neďaleko je poliklinika, fitness centrum v OC Aupark a ďalšie prevádzky a služby.

Nájomné je 800,- EUR a je nutný aj depozit 900,- EUR.

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Hlavná
Počet izieb
3
Rozloha
105 m2
Poschodie
1.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Nie je
Materiál
Tehla
800 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím