Gazdovský 3 izbový rodinný dom, s 12 árovým pozemkom, Mokrance

Obec
Mokrance
Rozloha
132 m2
Materiál
Váľok
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
1200 m2 m2
Cesta
Asfalt
52 000 €
Predané 30.05.2018

Predávame 3 izbový rodinný dom s 12 árovým pozemkom v obci Mokrance. Váľkový dom je po staršej čiastočnej rekonštrukcii. Hlavné výhody domu sú:

 

  • Veľké izby,
  • Čiastočne rekonštruovaný,
  • Dobrá dostupnosť do mesta,
  • Pohodlné parkovanie v garáži aj na pozemku,
  • Vhodný pre dvoj a trojčlenné rodiny,
  • Príjemní susedia,
  • DOBRÁ CENA.

 

Základné informácie: Dom má rozlohu 132 m2, je postavený z nepálenej tehly (váľok) a strecha je sedlová s krytinou škridla. Postavený bol v roku 1938. Dom nie je podpivničený a pôjd je pochôdzny (hredy a omietka). Dom má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu, špajza, predsieň (gánok). Vykurovanie je plynové - gamatky, na dome sú 4 plastové okná, plávajúca podlaha v izbách. Dom je napojený na vodu zo studne. Voda zo studne nie je vhodná na pitie (dá sa napojiť na obecný vodovod). Odpad je riešený trativodom a suchým wc.

 

Dom je obývaný. Je pekné presvetlený vďaka svojej orientácií (viď pôdorys).

 

Pozemok má rozlohu 1 200 m2, má studňu, elektrickú a plynovú prípojku. Na pozemku je zavedený obecný vodovod – stačí urobiť prípojku. Pozemok je rovinatý, sú na ňom aj ovocné stromy, altánok, garáž a prístrešok.

 

Lokalita: Mokrance sú obec mimo hlavného ťahu (tiché bývanie), no blízko pri mestách. Moldava nad Bodvou je vzdialená len 2 km a do Košíc je to 22 km. Cez obec chodí SAD aj vlak. V obci je základná škola aj materská škôlka, futbalové ihrisko, telocvičňa, potraviny, rozličný tovar a iné.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Mokrance
Rozloha
132 m2
Materiál
Váľok
Stav domu
Čiastočne rekonštruovaný
Rozloha pozemku
1200 m2 m2
Cesta
Asfalt
52 000 €
Predané 30.05.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím