Funkčná garsónka, Húskova, Košice

Prenajaté 1.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Húskova
Počet izieb
1
Rozloha
28 m2
Poschodie
8. z 12.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
450 €

Ponúkame na prenájom rekonštruovanú a zariadenú garsónku s loggiou. Nachádza sa na ulici Húskova v mestskej časti Košice – KVP.

 

Základné informácie: Šikovná garsónka má rozlohu 28 m2. Nachádza sa na 8. poschodí z 12. Dispozične má kuchynský kút, ktorý je súčasťou obytnej miestnosti, kúpeľňu s WC a chodbu. Orientácia garsónky je na východ. Bytový dom je aktuálne v štádiu zatepľovania a rekonštrukcie.

 

Zariadenie bytu: kuchynská linka (vrátane základného zariadenia) s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, grilom, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. V obytnej časti sa nachádza pohodlná posteľ, kreslo a televízor s plochou obrazovkou. V garsónke nechýba konferenčný stolík ani písací stôl pre prípadnú prácu z domu. V chodbe sa nachádza veľká skriňa s dostatočným úložným priestorom. V kúpeľni je sprchovací kút. Byt je voľný ihneď.

 

Lokalita: Húskova ulica je na sídlisku KVP. V blízkosti sa nachádza veľa zelene a množstvo možností pre športové vyžitie. Jednoduchá dostupnosť autom do mesta alebo mimo mesto. MHD Vás pohodlne a bez prestupovania dostane takmer do celého mesta. Kúsok od bytu sú potraviny Billa, Lidl, reštaurácie, banky, lekáreň, poliklinika, fitness centrum a ďalšie prevádzky a služby. Za pár minút môžete byť peši v lese za mestom na prechádzke alebo brázdiť bicyklom okolie. Na sídlisku KVP nájdete okrem iného aj športoviská, jazdiareň a dokonca aj zimný štadión.

 

Nájomné je 450,- EUR a je nutný aj depozit 550,- EUR

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Húskova
Počet izieb
1
Rozloha
28 m2
Poschodie
8. z 12.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
450 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím