Chata v peknom prostredí s pekným výhľadom, Sokoľ časť Uhrinč

Obec
Sokoľ, časť Uhrinč
Rozloha pozemku
639 m2
58 000 €
Predané 10.09.2020

Predávame chatu v krásnom prostredí Uhrinčskej doliny v blízkosti lesa v obci Sokoľ. Chata je vzdialená od Košíc len pár minút cesty autom. Je to ideálne miesto pre oddych, rodinné oslavy, či ako základný tábor na prechádzky lesom.

                            

Základné informácie: Murovaná chata postavená v 90-tych rokoch. Má dve podlažia, každé z nich so samostatným vstupom. Na prízemí je jedna veľká miestnosť, ktorá bola v minulosti využívaná ako kuchyňa. Pri nej je jedna menšia pivnica s nízkym stropom.

Na prvom poschodí je vstupná hala, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť s kuchyňou. V hale je funkčný krb. Cez chodbu je vstup do spálne a kúpeľne. V kúpeľni nájdete sprchovací kút s tečúcu vodou a splachovacie wc. Chata je napojená na úžitkový obecný vodovod, elektrinu a na žumpu (objem 1 m3). Pred pozemkom je plyn.

 

Chata má sedlovú strechu s plechom ako krytinou. Strecha je zateplená polystyrénom. Konštrukcia chaty je na betónových základoch a z kvádrov. Stavba nie je zateplená a budova nemá energetický certifikát. Stavba je v dobrom stave, žiadne praskliny, žiadna spodná voda, ani nič podobné.

 

Vedľa chaty je postavený prístrešok so zavedenou elektrinou. Má dlažbu, drevenú konštrukciu a ako krytina je použitý kanadský šindeľ. Z prístrešku je nádherný výhľad na údolie. Je to vynikajúce miesto na grilovačky a na posedenie s priateľmi a s rodinou. Pod prístreškom je murovaná pivnica.  

 

Pozemok má rozlohu 639 m2. Horná časť pozemku je upravená do terás (ako je to vidieť na fotografiách). Spodná časť pozemku má svahovitý terén, kde sú zasadené ovocné stromy.

 

Chatu je možné čiastočne financovať aj formou hypotekárneho úveru.

 

Lokalita: Chata sa nachádza v obci Sokoľ (10 km od mesta Košice) v chatovej oblasti Uhrinč, v údolí rieky. Príjazdová cesta k chate je sčasti asfaltová a sčasti spevnený povrch. V okolí sú rekreačné chaty a pár chát, ktoré sú celoročné využívané. Chatová oblasť je obkolesená lesom. Do 10 km sú turistické miesta hrad Sokoľ, Arturová skala, Vysoký vrch a Slovenské Rudohorie.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Sokoľ, časť Uhrinč
Rozloha pozemku
639 m2
58 000 €
Predané 10.09.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím