4 izbový byt_Čapajevova ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa, Západ
Ulica
Čapajevova
Počet izieb
4
Rozloha
72 m2
Poschodie
6 z 10
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
84 000 €
Predané 09.04.2016

Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou. Byt sa nachádza na ulici Čapajevova na sídlisku Terasa v Košiciach. Tento byt Vás môže zaujať ak

 

  • máte alebo plánujete väčšiu rodinu,
  • máte radi súkromie a tiché prostredie,
  • chcete si byt upraviť podľa seba,
  • chcete bývať blízko do centra (3 MHD zastávky).

 

Základné informácie Byt sa nachádza na 6. poschodí z 10., s výťahom, loggiou a pivnicou. Je orientovaný na východ a juh a má rozlohu 72 m2. Tento 4 izbový byt je má tri samostatné a nepriechodné izby, obývačku, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné wc a kumbál v byte. V byte je murované jadro, boli menené plastové okná, plávajúce podlahy a repasované parkety, elektrické káble v celom byte a stierky. Byt je slnečný a teplý. Bytový dom je zateplený a tento rok sa bude meniť výťah.

 

Jedinečnosť bytu Je to príjemný a pekný byt. Ideálny pre viacčlennú rodinu. Celkovo byt potrebuje len novú kuchynskú linku a sanitu v kúpeľni. Výhodou je tiež kumbál v byte, kde môžete odložiť množstvo vecí a mať ich stále po ruke.

 

Lokalita Byt sa nachádza v slepej uličke takže je tam ticho. V blízkosti je park a kino Družba. Byt sa nachádza blízko Tr. SNP, takže je blízko do centra mesta no nepočuť hluk ulice. MHD spojenie – 6,9,R3, R4, R7,12, 17, 18, 19, 36, 55 a nočný spoj.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálnej mapy), kúpne zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou, overenie podpisov - kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa, Západ
Ulica
Čapajevova
Počet izieb
4
Rozloha
72 m2
Poschodie
6 z 10
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
84 000 €
Predané 09.04.2016
Poznámky