3-izbový pražský byt s loggiou na Terase – Kysucká ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Kysucká
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
124 000 €
Predané 24.09.2021

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Terasa na ulici Kysucká. Byt je v pôvodnom stave - pripravený na rekonštrukciu. Konštrukcia tohto bytu nedisponuje nosnými stenami. Vďaka tomu si ho viete zrekonštruovať podľa Vašich predstáv bez obmedzení.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 55 m2 a nachádza sa na vyvýšenom prízemí. K bytu patrí aj kumbál umiestnený pred bytom. Veľkou výhodou bytu je aj 6m dlhá loggia orientovaná na juh. Spálne sú orientované do dvora na sever.

V byte boli menené okná za plastové a menené boli aj vchodové dvere za bezpečnostné.

Bytový dom sa postupne rekonštruuje – spoločné priestory, nový výťah, stúpačky a zateplenie severnej steny sa už urobilo. Do roka sa začne s rekonštrukciou loggii a zateplenia južnej strany bytového domu. Bytový dom nemá energetický certifikát.

 

S rekonštrukciou je možné začať okamžite. Nakoľko v byte nie sú nosné steny, nepotrebujete ani ohlasovať rekonštrukciu na Stavebnom úrade. Dispozične možno byt upraviť na viacero spôsobov – kuchyňa sa dá prepojiť s obývačkou, zväčšenie kúpeľne na úkor chodby, vytvorenie šatníka...

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Na byte nie sú žiadne ťarchy ani úvery.

 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na Kysuckej ulici. Pred bytom je trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím, kino Družba (plánuje sa jeho rekonštrukcia na nové kultúrne centrum), OC Luník II, v ktorom nájdete Fresh, drogériu, cukráreň, zmrzlinu a rôzne drobné obchody. Od starého mesta, či Amfiteátra ste len 2 zastávky MHD. Parkovanie máte priamo pred vchodom. V blízkosti máte Novú nemocnicu, T-Systems, OC Galériu a viaceré menšie reštaurácie či fitness centrá.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Západ
Ulica
Kysucká
Počet izieb
3
Rozloha
55 m2
Poschodie
vyvýšené prízemie
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
124 000 €
Predané 24.09.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím