1 izbový byt na predaj, len pár minút od centra mesta – Letná ulica

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
1
Rozloha
46 m2
Poschodie
3/3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
151 000 €
Predané 03.05.2021

 

Ponúkame na predaj 1 izbový tehlový byt v bankovom dome v mestskej časti Košice - Staré Mesto, Letná ulica. Byt je riešený formou open spacu, dá sa však ľahko prerobiť na 1,5 izbový. Ideálny ako štartovací byt pre mladých ľudí alebo ako investičný byt s obrovským potenciálom na prenájom.  

 

Základné informácie: Tehlový byt má celkovú rozlohu 46 m2 s južnou orientáciou. Nachádza sa na 3. poschodí z 3. Je to 1 izbový tehlový byt, ktorý tvorí - kuchyňa spojená s obývačkou, spacia časť a kúpeľňa spojená s WC. Celý byt je jedno krásne umelecké dielo. Predáva sa so zariadením tak, ako máte možnosť vidieť na fotografiách. Z chodby je prístup na strechu, kde si môžete užívať dlhé letné večery s priateľmi pod holým nebom, prípadne romantické večere pri sviečkach pod hviezdami. 

 

Bytový dom je zateplený, nemá výťah. Nachádza sa v tz. Bankovom dome, ktorý bol postavený v 30. rokoch minulého storočia vo funkcionalistickom štýle a dodnes sú veľmi vyhľadávané. Medzi jeho výhody patrí aj lokalita a tiež súkromný park (dvor). S bytom sa predáva aj právo využívať súkromný dvor, ktorý sa nachádza medzi bytovkami a nie je prístupný verejnosti. Tento rok sa ide navyše kompletne revitalizovať – nové stromy, chodníky, oddychové zóny. 

 

Byt je predajom voľný a pripravený pre nového majiteľa. Je to ideálny byt pre jednotlivca, rovnako aj vynikajúca investičná príležitosť. Vzhľadom na lukratívnu lokalitu a to, že byt sa predáva zariadený, je možné ho prenajať takmer okamžite.   

Byt je v osobnom vlastníctve a je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. 

 

Lokalita: Byt sa nachádza na rohu ulíc Letná a Komenského, takže to budete mať všade blízko. V okolí sú parky, reštaurácie (Letná, Šport, Malá praha), potraviny, cukráreň, viaceré lokálne obchody a poliklinika. Výhľad zo spálne je priamo do parku. V pešej dostupnosti sú škôlka a základná škola, Technická univerzita, biznis centrá, OC Merkúr a trhovisko. Na Hlavnú ulicu je to len pár minút. Parkovanie – rezidentské aj klasické, MHD číslo 2, 7 a 9. 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu. 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Košice - Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
1
Rozloha
46 m2
Poschodie
3/3
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
nie
151 000 €
Predané 03.05.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím