Veľký tehlový byt s vysokými stropmi, Letná – Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
2
Rozloha
82 m2
Poschodie
2. z 3.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Tehla
199 000 €

Ponúkame na predaj tento veľkorysý 2 izbový tehlový byt s možnosťou dispozičnej zmeny na 3 izbový byt. Nachádza sa na Letnej ulici v mestskej časti Košice – Staré Mesto, čo zabezpečuje vynikajúcu polohu a rýchlu pešiu dostupnosť do úplného centra mesta.

 

Hlavné výhody bytu:

·       Rozloha bytu, ktorá sa rovná 3 izbovým bytom,

·       Možnosť dispozičnej zmeny na 3 izbový byt,

·       Vysoké stropy – takmer 3 m,

·       Veľká loggia, nie len maličký balkónik,

·       Vlastné plynové kúrenie,

·       Funkčný komín pre krb.

 

Základné informácie: Tento 2 izbový tehlový byt má rozlohu 82 m2 a nachádza sa na vynikajúcom 2. poschodí z 3. Byt má loggiu, pivnicu aj kumbál. Orientácia bytu je na juh a sever. Dispozične má byt kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu, WC a chodbu. Bytový dom je tehlový, má novú strechu, avšak nemá výťah.

 

V byte nájdete zachované pôvodné parkety a nové plastové okná. Vybavenie bytu zahŕňa aj vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev vody. V rámci renovácie boli vymenené elektrické káble, vykonané nové omietky a nainštalované nové radiátory a sanitárne zariadenia v kúpeľni.

 

Investičný potenciál:

Hlavnou výhodou bytu je jeho rozloha, ktorá umožňuje menšie stavebné úpravy a prerobenie na jedinečný 3 izbový byt s krbom, vysokými stropmi a veľkou loggiou. K bytu patrí aj veľká 7 metrová pivnica a podiel na povale, čo ponúka možnosť v budúcnosti odpredať povalu investorovi na nové byty.

 

 

 

Lokalita:

Táto lokalita je ideálna pre tých, ktorí túžia po bývaní v blízkosti centra mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Komenského park, potraviny Agro milk, Fresh, reštaurácia Letná, poliklinika, lekáreň a zastávky MHD. Technická univerzita je cez cestu, UPJŠ a veterinárna fakulta sú za rohom a medicínska fakulta je len 3 zastávky od bytu. Spoločný vnútorný dvor je vybavený detským ihriskom a parkovacími miestami pre autá, čo poskytuje ideálny priestor na trávenie voľného času so susedmi a deťmi.

 

Cena bytu: 199 000,- EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Letná
Počet izieb
2
Rozloha
82 m2
Poschodie
2. z 3.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Materiál
Tehla
199 000 €
Poznámky