Veľký 4 izbový byt v OV na Sofijskej ulici

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
6. z 8.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
110 000 €
Predané 09.09.2020

V predaji priestranný čiastočne rekonštruovaný 4 izbový byt s výhľadom do parku a na športoviská. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na Sofijskej ulici na začiatku mestskej časti Košice – Ťahanovce. Tento 4 izbový byt s loggiou je ideálny pre rodiny s deťmi.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 80 m2, patrí k nemu loggia a pivnica. Nachádza sa na 6. poschodí z 8. s výťahom. Byt je orientovaný na východ a západ. Všetky okná sú orientované do parku a na zeleň. Dispozične má byt samostatnú kuchyňu, priestrannú obývačku, tri nepriechodné spálne, kúpeľňu, samostatné wc a priestrannú chodbu. Na chodbe je vstavaná skriňa. Energetický certifikát nie je.

 

Byt bol postupne čiastočne zrekonštruovaný v rokoch 2010-2018. Má murované jadro, menenú sanitu, menenú kuchynskú linku, plastové okná, nové interiérové dvere a vchodové dvere. Elektrické rozvody boli menené v jadre. Nové sú tiež plávajúce podlahy, dlažba a omietky v izbách. Vchod na loggiu je cez francúzske okno, ktoré krásne presvetlí miestnosť. Do manželskej spálne sa vstupuje cez kúpeľňu. V byte ostáva aj nábytok z chodby.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto ho je možné kúpiť aj formou hypotekárneho úveru. Na byte nie sú žiadne ťarchy ani úvery. Je to ideálny byt pre viacčlenné rodiny, ktoré hľadajú kľudné bývanie.

Lokalita: Byt na Sofijskej ulici je na okraji sídliska Ťahanovce. Pri bytovom dome sú dobudované extra parkovacie miesta. Pripravuje sa výstavba parkovacieho domu. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, škola, škôlka, obchody, kaderníctva, celá obchodná pasáž, pizzeria s detským ihriskom. Neďaleko je aj obchod Metro s ďalšími parkovacími miestami. Výborné MHD spojenie s celým mestom. 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Sofijská
Počet izieb
4
Rozloha
80 m2
Poschodie
6. z 8.
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
Loggia
110 000 €
Predané 09.09.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím