Tehlový byt - Park Angelinum, Staré mesto

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Park Angelinum
Počet izieb
2
Rozloha
64 m2
Poschodie
4. z 4.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
nemá
Materiál
tehla
Stav domu
zateplený a nová strecha
78 400 €
Predané 05.08.2016

Ponúkame na predaj 2 izbový tehlový byt na ulici Park angelinum – Košice, centum. Ponúkaný byt je v pôvodnom stave s pôvodným murovaným jadrom a plastovými oknami. Tento byt Vás môže zaujať ak

 

  • chcete bývať v meste,
  • si chcete dokončiť byt podľa seba,
  • hľadáte dobrú investíciu,
  • hľadáte byt kde by ste sa cítili dobre.

 

Základné informácie Byt sa nachádza na 4. z 4. poschodí, bez balkóna s výťahom a pivnicou. Tehlový byt s rozlohou 64 m2 je v pôvodnom stave a má východnú orientáciu. Byt má dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné wc a priestrannú chodbu. Byt má pôvodné murované jadro a plastové okná. Bytový dom je zateplený a má rekonštruovanú strechu. Byt je kúpou voľný.

 

Jedinečnosť bytu Ponúkaný byt ma jednu nosnú stenu a tak je možné prepojiť kuchyňu s obývačkou a urobiť tak moderné prevedenie bytu. Na chodbe je dostatok priestoru na vstavané skrine a tak nie je nutné zmenšovať priestor izieb. Je to jeden z klasických Košických staromestských bytov, ktoré sa väčšinou len dedia.

 

Lokalita Byt sa nachádza v jednej z najlepších a najvyhľadávanejších lokalít v rámci Košíc. Tichá lokalita, ktorá sa nachádza pár minút chôdzou od hlavnej ulice. V blízkosti sú parky, reštaurácie, obchody, Technická univerzita, T systems a AT&T, čo robí tento byt výborným aj na prenájom.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálnej mapy), kúpne zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou, overenie podpisov - kompletný servis. 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Park Angelinum
Počet izieb
2
Rozloha
64 m2
Poschodie
4. z 4.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
nemá
Materiál
tehla
Stav domu
zateplený a nová strecha
78 400 €
Predané 05.08.2016
Poznámky