Tehlový 3 iz. byt so šatníkom

Obec
Košice
Mestská časť
Staré meste
Ulica
Tatranská
Počet izieb
3
Rozloha
74 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
2 x balkón
Materiál
Tehla
145 000 €
Predané 25.03.2020

Predávame 3 izbový tehlový byt pri Amfiteátri. Nachádza sa na Tatranskej ulici na predposlednom poschodí s výťahom v rekonštruovanom byte. K bytu je možné kúpiť aj garáž priamo v bytovom dome. Hlavné charakteristiky bytu sú:

 

Základné informácie: Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7. Rozloha bytu je 74 m2 plus plocha dvoch balkónov. K bytu patrí aj pivnica. Dispozične má byt kuchyňu spojenú s obývačkou, dve spálne, kúpeľňu, wc, chodbu, šatník a dva balkóny. Byt je orientovaný na východ a západ. Jeden balkón je celý zasklený. Z bytu je pekný výhľad na mesto.

 

V byte boli menené:

  • rozvody vody, elektriny (meď),
  • murované jadro a menená sanita,
  • drevené podlahy a plastové okná,
  • kuchynská linka.

 

Bytový dom je zateplený a má nový výťah. Energetický certifikát domu je B. Fond opráv a fixné platby bytovému správcovi sú 70 Eur + zálohové platby za vodu a teplo podľa spotreby.

 

Ponúkame Vám na predaj tehlový byt vo výbornej lokalite. Z bytu máte blízko do mesta aj z mesta. Byt bol rekonštruovaný a bola zmenená dispozícia, vďaka čomu je kuchyňa prepojená s obývačkou a v spálni vznikol šatník. Byt má výbornú orientáciu a dva balkóny, z ktorých je jeden celý zasklený. Skrátka dobrý byt na dobrom mieste.

 

Byt je v osobnom vlastníctve a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

Byt je voľný do 3-4 mesiacov od zaplatenia. Súčasní majitelia dokončujú rodinný dom, do ktorého sa sťahujú.

Lokalita: Nachádza sa na Tatranskej ulici v mestskej časti Staré mesto, Košice. Parkovanie je buď pred blokom alebo v garáži, ak sa rozhodnete aj pre jej kúpu. V okolí je veľa mestskej zelene, ihrísk, škôl, biznis centier, reštaurácií, univerzít, amfiteáter a aj nemocnica.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré meste
Ulica
Tatranská
Počet izieb
3
Rozloha
74 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
2 x balkón
Materiál
Tehla
145 000 €
Predané 25.03.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím